Zdroj: Electrolux

Čisté a zdravé prostredie u vás doma za pár minút!

11. 11. 2021 Zdieľať

Electrolux uviedol na slovenský trh novinky, ktoré sa postarajú o čistú a zdravú domácnosť. Je známe, že čistota je jedným z prvých predpokladov zdravia. O odstránenie nečistôt z dlážky, čalúnení a rôznych plôch v domácnosti sa postará dizajnový a výkonný tyčový vysávač Pure Q9 s elektrickou hubicou BedProPower™ Plus s UV technológiou.

Hubica odstráni až 99,9 % častíc prachu, alergénov a baktérií z matracov, postelí, pohoviek, detských postieľok a pelechov pre zvieratá. Na jedno nabitie vydrží vysávať až 55 minút a vďaka funkcii BrushRollClean™ kefu v hubici vyčistíte od vlasov či chlpov jednoduchým zošliapnutím pedálu na hubici. Má odnímateľnú ručnú jednotku a sériu nadstavcov, vďaka ktorým povysávate aj na ťažko dostupných miestach. Hneď potom, čo odstránite nečistoty z rôznych povrchov, nechajte zvyšok práce urobiť čističku vzduchu s 5 stupňovou filtráciou, ktorá odstráni 99,97 % mikročastíc prachu, peľu a alergénov zo vzduchu v domácnosti.

Tyčový vysávač

Zdroj: Electrolux

Unikátny systém v čističkách vzduchu ponúka 360-stupňové nasávanie vzduchu v kombinácii s 3D ventilátorom a päťstupňovou filtráciou. Vďaka tomu vzduch v miestnosti vyčistí už za 7 minút.* Čističky vzduchu od Electrolux s označením Well A5 a Well A7 vás okrem dizajnu potešia aj svojim výkonom a možnosťou ovládať ich pomocou aplikácie. Pri minimálnej hlučnosti, ktorá je podobná jemnému dažďu sa vďaka čistejšiemu vzduchu bude omnoho ľahšie dýchať alergikom a jej účinnosť pocítite aj na znížení množstva prachu v domácnosti. Doprajte sebe a svojim blízkym špičkovú čistotu od Electrolux.

*Na základe interných testov podľa normy ANSI-AHAM AC-1-2015 v roku 2020. Doba čistenia na základe testu vykonaného pri najvyššej rýchlosti ventilátora v miestnosti s rozlohou 10 m2.

Viac na www.electrolux.sk

Zdroj: Electrolux

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: alergia baktérie v domácnosti čistenie koberca domáci pomocníci matrac technologie tyčové vysávače vysávač
Zdieľať článok