SodaStream predstavuje Scarlett Johansson ako prvú globálnu tvár značky

20. 01. 2014 Zdieľať

Spoločnosť SodaStream podpísala zmluvu s herečkou Scarlett Johansson, ktorá sa tak stala prvou celosvetovou tvárou značky.

„Sme nadšení, že môžeme privítať nesmierne talentovanú Scarlett Johansson do rodiny SodaStream,” vyhlásil Daniel Birnbaum, celosvetový šéf spoločnosti SodaStream. “Scarlett je našou dlhoročnou zákazníčkou a skalným fanúšikom produktov SodaStream. Zároveň môže byť pre ostatných vzorom vďaka zdravému životnému štýlu a zodpovednému správaniu voči životnému prostrediu. To všetko z nej robí skvelú kandidátku pre globálnu ambasádorku našej značky. Viac ako ktokoľvek iný stelesňuje hodnoty našej značky, čo ešte znásobuje radosť z toho, že sa pridala k nášmu tímu.”

Herečka miluje bublinky už od detstva, čo ju priviedlo práve k výrobníkom SodaStream. V súčasnosti patrí medzi verných užívateľov a nadšených fanúšikov, dôkazom je aj výrobník sódy v jej kuchyni.


SodaStream predstavuje Scarlett Johansson ako prvú globálnu tvár značky

SodaStream predstavuje Scarlett Johansson ako prvú globálnu tvár značky
FAST PLUS s.r.o.

“Používam výrobky SodaStream už roky, a zároveň nimi obdarovávam aj svojich blízkych,” hovorí Johansson. “Záväzok spoločnosti SodaStream voči zdravému životnému štýlu a zdravšej planéte zodpovedá môjmu presvedčeniu. Oceňujem schopnosť produktov prispôsobiť sa rozličným životným štýlom a chutiam jednotlivcov. Partnerstvo so spoločnosťou SodaStream preto nie je žiadnym prekvapením. Veľmi sa teším, že budem zdieľať nadšenie k značke SodaStream so svetom!”

SodaStream umožňuje zákazníkom vyrobiť si doma vlastné perlivé nápoje podľa vlastného gusta. SodaStream ponúka celosvetovo viac ako 100 príchutí, pričom obsahujú o 2/3 menej cukru, o 2/3 menej kalórií a žiadne umelé sladidlá. Vďaka inovatívnym opakovane použiteľným fľašiam dramaticky redukuje odpad vytváraný spotrebou nápojov v plastových fľašiach a plechovkách; prináša tým revolúciu v spotrebe perlivých nápojov. 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok