Spoločnosť Ekonomické stavby Slovensko predstavuje vôbec prvý katalóg referenčných návštev

Spoločnosť Ekonomické stavby Slovensko predstavuje vôbec prvý katalóg referenčných návštev

25. 01. 2008
Zdieľať

Spoločnosť Ekonomické stavby, vedúci výrobca murovaných rodinných domov pôsobiaci v Českej republike a na Slovensku, predstavuje slovenským zákazníkom prvé vydanie katalógu referenčných návštev, ktorý prináša informácie o skúsenostiach a priebehu stavby domu doterajších klientov spoločnosti. Katalóg ponúka novým zákazníkom Ekonomických stavieb Slovensko možnosť zoznámiť sa so skúsenosťami celkom 22 vybraných rodín z Čiech a Slovenska, ktoré si už splnili svoj sen o bývaní a postavili si vlastný dom.

„Mnohým rodinám postaví naša spoločnosť vysnený dom, a niektorí klienti nám po dokončení stavby ponúkli pre našich nových zákazníkov možnosť referenčných návštev. To sme vždy radi využili, ale organizácia takej návštevy je veľmi zložitá a časovo náročná. Preto vznikol katalóg referenčných návštev, v ktorom záujemcovia nájdu všetky potrebné informácie, tak, ako keby prišli osobne na návštevu priamo do rodinného domu,“ hovorí Aleš Urbánek, riaditeľ spoločnosti Ekonomické stavby Slovensko.

Prostredníctvom katalógu referenčných návštev majú všetci, čo o stavbe domu s Ekonomickými stavbami Slovensko uvažujú, možnosť zoznámiť sa s celkom 22 rôznymi rodinami, ich príbehmi a skúsenosťami s prácou Ekonomických stavieb. U každej návštevy v katalógu sa zákazníci dozvedia o dôvodoch, ktoré rodinu viedli k rozhodnutiu postaviť si rodinný dom, prečo si zvolili spoločnosť Ekonomické stavby a ako sú spokojní so svojím novým domovom. Všetky príbehy sú doplnené exteriérovými i interiérovými fotografiami, prostredníctvom ktorých je možné si domy týchto rodín prezrieť.

V katalógu samozrejme nechýba ani predstavenie všetkých programov spoločnosti Ekonomické stavby, z ktorých medzi najobľúbenejšie patria napríklad program Maximálna služba či program Mladá rodina. Záujemcovia si môžu vyžiadať zaslanie katalógu referenčných návštev spolu s katalógom rodinných domov zdarma.

Viac informácií nájdete na www.ekonomicke-stavby.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: ekonomicke stavby rodinné domy
Zdieľať článok

Diskusia