Štartuje nová kampaň HELUZ: So športovým duchom víťazne až do cieľa

06. 04. 2016
Zdieľať

Popredný výrobca tehlového systému pre hrubú stavbu HELUZ sa v novej kampani rozhodol prepojiť stavbu rodinného domu so svetom vrcholového športu. Firma pritom využila spoluprácu so špičkovou oštepárkou Bárou Špotákovou. Vizuály kampane ju predstavujú nielen pri hode, ale taktiež v mnohých ďalších klasických atletických pozíciách. Špotáková totiž predtým robila aj sedemboj.

Miesto obvyklého náčinia v kampani používa stavebné pomôcky, ako napríklad vodováhu, lešenie alebo murárske kladivko.

„Pri medailových hodoch Bára stavia aj na výborných výsledkoch v iných disciplínach. Rovnako aj HELUZ vyniká v mnohých parametroch. Stavba domu sa nečakane podobá vrcholovému športovému výkonu, na ktorého konci je radosť, či už z víťazstva, alebo z postaveného domova. Ten je životným projektom každého nášho zákazníka. Dobre to v HELUZE chápeme a preto chceme poskytnúť nielen skvelý materiál, ale aj služby a podporu. Robíme to srdcom, rovnako ako je to potrebné pre špičkový športový výkon,“ popísala myšlienku kampane vedúca marketingu Eliška Klimešová.

Všetky vizuály okrem tváre Báry Špotákové zjednocuje claim „ HELUZ. Špičkový vo všetkých disciplínach“, ktorý dopĺňa komunikácia jednotlivých benefitov značky s presahom do športových disciplín. Vizuál kampane bude od apríla 2016 prestupovať všetkou komunikáciou spoločnosti, od klasickej inzercie v odborných a hobby magazínoch, po moderné formáty na internete a ďalších kanáloch, kde sa bude aj naďalej snažiť svojim zákazníkom nielen prezentovať novú kampaň, ale aj poskytovať praktické rady a užitočné informácie. V súvislosti s tým firma chystá aj úplne novú podobu webových stránok.


Štartuje nová kampaň HELUZ: So športovým duchom víťazne až do cieľa

Štartuje nová kampaň HELUZ: So športovým duchom víťazne až do cieľa
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Aby bol medzi špičkou aj vo svojom odbore, systematicky investuje do inovácií. Vďaka nim má napríklad tehla HELUZ FAMILY 2in1 najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti vo svojom segmente. Taktiež ostatné výrobky majú vynikajúce parametre a umožňujú zostaviť celú hrubú stavbu pri tých najprísnejších normách na energetickú náročnosť budov, a to len pomocou jednovrstvového murovania. Teda z konštrukcie, ktorá už nevyžaduje dodatočné zateplenie, aby splnila súčasné aj budúce nároky na energetickú náročnosť budov. Vďaka najlepším tepelnoizolačným vlastnostiam na trhu a ucelenému systému pre celú hrubú stavbu nebudete musieť zatepľovať. Už nikdy. 

Svoj dom s HELUZOM postavila aj Bára Špotáková, ktorú tohto roku čaká štart na Olympiáde v Riu de Janeiro. „Budeme jej držať palce a verím, že aj vďaka našej spolupráci Bára poteší všetkých fanúšikov, medzi ktorých sa, samozrejme, počítajú aj všetci zamestnanci našej firmy,“ uzatvára Eliška Klimešová. 

www.heluz.sk

Kategória: Aktuality Materiály
Zdieľať článok

Diskusia