STIEBEL ELTRON Vám pomôže ušetriť ešte viac vďaka akčným setom!

08. 12. 2016
Zdieľať

Túžite po domove, ktorý ušetrí Vaše peniaze, energiu aj planétu? Ak je Vašou odpoveďou áno, našou odpoveďou je STIEBEL ELTRON a jeho akčné sety tepelných čerpadiel vzduch/voda WPL Trend. Postarajú sa o Vaše pohodlie a pomôžu ušetriť ešte viac peňazí!

A aké výhody prinášajú akčné sety pre Vašu domácnosť? Sú úsporné vďaka vysoko účinnej invertorovej technológii poslednej generácie a cenovo priaznivé k využitiu obnoviteľnej formy energie. Okrem toho ponúkajú aj vstavané funkcie chladenia, vzájomne zladené systémové riešenie pre každý objekt a menšie náklady vďaka reverznému odmrazovaniu tepelného čerpadla. 

Na svoje si príde každý z Vás vďaka ponúkaným trom setom. Pre maximálnu flexibilitu SET UNIVERZÁL a pre kompaktné prevedenie s integrovaným zásobníkom teplej vody SET KOMPAKT. Posledný SET KOMFORT je obzvlášť priestorovo úsporný a vhodný pre náročných užívateľov. Kvalita je zaručená, pretože všetky sety Vám ponúkajú triedu energetickej účinnosti A+++. Veľmi radi Vám k tomu vyhotovíme aj odborný návrh vykurovania a návratnosť investície do tepelného čerpadla. 

Akčné sety tepelných čerpadiel vzduch/voda WPL Trend sú k dispozícii už len do konca decembra 2016.

Pre viac informácií navštívte www.zasluzitesi.sk.

STIEBEL ELTRON – Dokonalosť, ktorú si zaslúžite.

www.teplozprirody.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia