Súťaž Baumit Fasáda roka 2006 pozná svojich víťazov

Súťaž Baumit Fasáda roka 2006 pozná svojich víťazov

18. 06. 2007
Zdieľať

V marci tohto roku si na slávnostnom vyhlásení výsledkov na bratislavskej Kolibe prevzali z rúk odbornej poroty ocenenia viacerí architekti a zástupcovia realizačných spoločností. Skončil sa tak štvrtý ročník prestížnej súťaže, ktorej zámerom je oceniť […]

V marci tohto roku si na slávnostnom vyhlásení výsledkov na bratislavskej Kolibe prevzali z rúk odbornej poroty ocenenia viacerí architekti a zástupcovia realizačných spoločností. Skončil sa tak štvrtý ročník prestížnej súťaže, ktorej zámerom je oceniť stavebné diela, ktoré výnimočným spôsobom spájajú invenciu architekta so špičkovou kvalitou použitých stavebných materiálov a ktoré kvalitou realizácie výrazne prispievajú ku kultivácii našich miest, obcí a krajiny. „Sme presvedčení, že výsledky súťaže prinesú invenčné riešenia architektonických návrhov a tiež kvalitu remeselného spracovania konštrukčného detailu a prispejú tak k naplneniu hlavného cieľa súťaže,“ povedal Ľuboš Fussek, riaditeľ spoločnosti Baumit.


Spoluvyhlasovateľmi súťaže Baumit Fasáda roka 2006 boli Slovenská komora architektov, Slovenská komora stavebných inžinierov a vydavateľstvo JAGA.
Viac informácií o súťaži a výsledkoch nájdete na www.baumit.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: baumit rodinné domy
Zdieľať článok

Diskusia