Výhercovia 6. kola súťaže o skvelé ceny s Wüstenrotom

Výhercovia 6. kola súťaže o skvelé ceny s Wüstenrotom

22. 10. 2015 Zdieľať

Stačilo správne odpovedať na súťažnú otázku mesiaca a zaradili sme vás do žrebovania o skvelé ceny.

A o čo ste hrali v 6. kole?

Prvá cena – poukážka na nákup v obchodnom dome Alza v hodnote 100 € viazaná na uzatvorenie zmluvy v spoločnosti Wüstenrot: stavebné sporenie/medziúver/poistenie bývania/trojročné poistenie KASKO/životné poistenie pre zdravie a dôchodok/Euro poistenie/rizikové poistenie.

Druhá cena – ručný mixér M605W od spoločnosti Gorenje v hodnote 25,99 €

Výhercami šiesteho kola súťaže sú pani Karolína Zacharová z Komárna, ktorá vyhráva poukážku z obchodného domu Alza v hodnote 100 € viazanú na uzatvorenie zmluvy v spoločnosti Wüstenrot, a pán Ivan Varečka z Malženíc, ktorý získava ručný mixér M605W od spoločnosti Gorenje v hodnote 25,99 €. Výhercom srdečne gratulujeme.!

—————————————————————————————————————————————-

Podmienky súťaže 

Nová kuchyňa, žiadny problém

V bytoch i rodinných domoch je už dlhší čas v obľube dispozičné riešenie, kde je kuchyňa prepojená s obývacou izbou. Keď si nestaviate alebo nekupujete nový byt, no chceli by ste takýto otvorenejší priestor, môžete to dosiahnuť čiastočnou prestavbou. Samozrejme, ak deliaca stena medzi kuchyňou a izbou nie je nosná. Pri príležitosti takejto stavebnej úpravy budete možno zvažovať aj výmenu kuchynskej linky, keďže vizuálne sa stane širšou súčasťou obývacieho priestoru. Dnešná ponuka dizajnových možností, štýlov či riešení úložných kuchynských skriniek a spotrebičov je mimoriadne pestrá.

Naozaj si je z čoho vyberať, ak máte k dispozícii potrebné financie. Na financovanie modernizácie bytu alebo domu vrátane obnovy kuchyne je ideálne práve stavebné sporenie. Vstavaný nábytok a kuchynská linka sú typom vnútorného zariadenia, ktoré môžete financovať účelovým úverom zo stavebnej sporiteľne. Ten je spravidla výhodnejší ako spotrebné úvery iných bánk. Wüstenrot stavebná sporiteľňa poskytuje úvery bez čakania aj novým klientom, nie je podmienkou najskôr sporiť. Dostupné sú až do výšky 200-tisíc eur, pričom úverové parametre (výška úrokovej sadzby, výška splátky) budete mať garantované po celý čas až do úplného splatenia úveru. Tak môžete mať svoju novú kuchyňu už čoskoro a navyše výhodne a bez rizika. 

Kategória: Súťaže
Tagy: poistenie sutaz wustenrot
Zdieľať článok