Súťažte s LOMAXom o nový OPEL Crossland X

19. 10. 2020 Zdieľať

Výrobca garážových brán, tieniacej techniky a vchodových dverí, spoločnosť LOMAX, spustil pre svojich zákazníkov novú súťaž o auto. Ak si do konca februára 2021 záväzne objednajú výrobky LOMAX, môžu vyhrať nový Opel Crossland X alebo množstvo ďalších hodnotných cien. Čím skôr sa do súťaže zapoja, tým väčšiu majú šancu na výhru.

V jesennom a zimnom období často dochádza k útlmu stavebných prác. Mnoho ľudí si totiž stále myslí, že postupné ochladenie stavbe či rôznym montážam príliš nepraje, preto nechávajú realizácie až na jar nasledujúceho roka. Výrobky LOMAX však možno montovať po celý rok, v zimnom období sa navyše výrazne skracujú čakacie lehoty. Vďaka špeciálnej súťaži, ktorá odštartovala v septembri, môžu zákazníci pri zakúpení produktov LOMAX získať hodnotné ceny vrátane automobilu OPEL Crossland X.

Zdroj: Lomax

Súťaže sa môže zúčastniť každý zákazník. Stačí, aby si v období medzi začiatkom septembra 2020 a koncom februára 2021 záväzne objednal (teda vrátane zaplatenia zálohy) akýkoľvek výrobok spoločnosti LOMAX a jeho inštaláciu smeroval na obdobie od 7. januára do 15. apríla 2021. V každom zo šiestich súťažných mesiacov (počínajúc septembrom a končiac februárom) bude náhodne vybratý vždy jeden šťastlivec, ktorý bude zaradený do záverečného žrebovania o šesť hodnotných cien, spomedzi ktorých vystupuje do popredia nový automobil.

Zdroj: Lomax

„Treba dodať, že veľkú výhodu budú mať tí, ktorí sa do súťaže zapoja skôr. Všetci účastníci totiž zostanú v súťaži počas celého súťažného obdobia. Inými slovami, ten, kto si záväzne objedná produkty LOMAX už v septembri, sa môže o miesto vo finálovej šestke uchádzať pokojne každý mesiac, teda až šesťkrát. Naopak, ak človek zrealizuje objednávku až vo februári, šancu na finále bude mať iba raz,“ spresňuje marketingový manažér spoločnosti LOMAX Petr Přichystal.

Vrata-DELTA

Zdroj: Lomax

Celá súťaž bude smerovať k finálovému vyhláseniu výhercov v 11. týždni roka 2021 v centrále spoločnosti LOMAX v Bořeticiach. Súčasťou finálového dňa bude žrebovanie naživo, na základe ktorého si šestica šťastlivcov odnesie hodnotné ceny, celkový víťaz bude môcť odísť novým automobilom OPEL Crossland X.

Ako už bolo spomenuté, jednou z podmienok súťaže je montáž v období od 7. januára do polovice apríla. Práve toto obdobie pritom ľudia preferujú menej než termíny v takzvanej stavebnej sezóne. Výrobky LOMAX je však vďaka spôsobu montáže možné inštalovať celoročne. „V chladných mesiacoch sú navyše čakacie lehoty výrazne kratšie. Pri zapojení sa do súťaže sa tak nielenže môžete uchádzať o nový automobil, ale zároveň budete mať svoju novú garážovú bránu, vonkajšie žalúzie, predokenné rolety alebo vchodové dvere skôr než v rozbehnutej letnej sezóne,“ uzatvára Petr Přichystal.

Zdroj: PR LOMAX & Co s.r.o.

Kategória: Dvere, brány Súťaže
Tagy: garážová brána súťaž
Zdieľať článok