Terasová podlaha k rodinnému domu
Zdroj: WPC – WOODPLASTIC a.s.

Terasa so zárukou až 25 rokov

03. 11. 2022 Zdieľať

Atraktívna, mimoriadne odolná a bezúdržbová. Terasa z kvalitných, zdravotne nezávadných dosiek Terafest® od českého výrobcu WPC - Woodplastic vám vydrží desiatky rokov stále rovnako reprezentatívna, bezpečná aj príjemná na dotyk.

Na plnoprofilových doskách z kompozitu dreva a polyméru sa netvoria triesky ani štepy, dosky nemenia svoj tvar a vďaka celkovému prefarbeniu sa v priebehu rokov nijako zásadne nezmení ani ich odtieň. Rôzne typy povrchov aj prirodzene pôsobiace farby dosiek možno vďaka širokému výberu skvelo zladiť s akýmkoľvek exteriérom. A to všetko s minimálnou potrebou údržby – dvakrát do roka pozametať a opláchnuť vodou.

Terasová podlaha v záhrade

Zdroj: WPC – WOODPLASTIC a.s.

Terasám či plotom od WPC – Woodplastic nevadí intenzívne a dlhotrvajúce UV žiarenie, tuhý mráz, vrstvy snehovej kaše, prach, blato či zbytky tlejúcej trávy. A naviac sú recyklovateľné, bez obsahu PVC. Výrobca na ne poskytuje záruku až 25 rokov. S terasou Terafest® získa vaše bývanie nový rozmer. Prečo? Pretože nová kvalitná terasa je ako nová izba. Len o trochu vzdušnejšia.

Terasová podlaha k bazénu

Zdroj: WPC – WOODPLASTIC a.s.

Viac na www.woodplastic.sk

Zdroj: WPC – WOODPLASTIC a.s.

Kategória: Aktuality Podlaha, dlažba
Tagy: terasy záhradné sedenie
Zdieľať článok