Kompozitné terasové dosky
Zdroj: WPC – Woodplastic

Užite si leto na novej terase od WPC – Woodplastic

30. 05. 2022 Zdieľať

Kompozitné dosky Terafest® od českého výrobcu WPC – Woodplastic sa vedia prispôsobiť každému prostrediu. A ak ich použijete na vybudovanie terasy aj okolo bazéna, môžete sa tešiť na nádherné leto bez starostí.

Dosky Terafest® rady Forest Plus ponúkajú nadčasový dizajn s nepravidelným prírodným vzorom, ktorý umocňuje dojem skutočného dreva. Svetlý, ale zároveň príjemne hrejivý odtieň Palisander dokonale ladí so zeleňou záhrady, s priezračnou modrosťou bazéna aj s fasádou domu.

Kompozitné terasové dosky

Zdroj: WPC – Woodplastic

Plnoprofilové dosky od českého výrobcu sú zdravotne nezávadné, recyklovateľné a ekologické. Bez problémov a dlhodobo odolávajú všetkým rozmarom počasia, ale aj bazénovej chémii a slanej vode. Ich údržba spočíva v občasnom zametení a opláchnutí čistou vodou.

Kompozitné terasové dosky

Zdroj: WPC – Woodplastic

Pokiaľ zvažujete zaobstaranie novej terasy, ale ešte stále si nie ste istí výberom toho správneho povrchu či farby, práve teraz je ideálna doba využiť bezplatné konzultácie s odborníkmi WPC – Woodplastic alebo s niektorým z ich certifikovaných partnerov na Slovensku.

www.woodplastic.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: terasy Terasy WoodPlastic záhradné sedenie
Zdieľať článok