Zdroj: WPC – WoodPlastic

Bezúdržbové terasy WoodPlastic®. Kvalita a rýchle dodanie

27. 09. 2021 Zdieľať

Kúpte si práve teraz originálnu, kvalitnú a bezúdržbovú terasu od českého výrobcu WPC - WoodPlastic. Vyberte si ju z ponuky našich dobre zásobených skladov ešte za existujúcu cenu. Rozhodnite sa už teraz pre svoju terasu snov. Dodáme vám ju obratom.

Túžite po atraktívnej terase? Vďaka skladom plným kvalitných kompozitných dosiek od popredného európskeho výrobcu, krátkym dodacím lehotám a doteraz ešte stále veľmi priaznivým cenám, máte dostatok času správne sa rozhodnúť a dobre vybrať. Obstaranie novej terasy je výborný nápad a teraz to platí dvojnásobne.

Otvorená terasa z chodby

Terasa od WPC – WoodPlastic, produktový rad Terafest. Zdroj: WPC – WoodPlastic

Český výrobca kompozitných terás z materiálu WoodPlastic®, ktorý disponuje sieťou partnerských pobočiek na Slovensku, ponúka to najlepšie, čo si možno momentálne zaobstarať, ešte stále za existujúce ceny. Terasy, ploty a obklady stien zo stredočeských Bukovan sú vyhľadávané zákazníkmi po celom svete. Tí českí a slovenskí však majú veľkú výhodu – rad bezplatných osobných služieb priamo od výrobcu a od jeho certifikovaných partnerov.

Múrik s kvetináčmi na terase

Terasa od WPC – WoodPlastic, produktový rad Terafest. Zdroj: WPC – WoodPlastic

Špecialisti spoločnosti WPC – WoodPlastic sú pripravení venovať sa vám každý deň. Vzhľadom k tomu, že tuzemskí zákazníci sú väčšinou veľmi praktickí, odborníci s nimi najčastejšie riešia také veci, vďaka ktorým možno ušetriť alebo sa vyhnúť zbytočným komplikáciám. Záujemcovia chcú spresniť, ako dlho im terasa vydrží, aká náročná bude starostlivosť, pýtajú sa na vlastnosti materiálu, bezpečnosť, typy povrchov a farebné varianty, aj na spôsob montáže.

Kúpte si krásnu bezúdržbovú terasu

Všetky typy terasových dosiek WoodPlastic® majú spoločnú dokonalú drevenú textúru a reprezentatívny vzhľad. Vyberať môžete ako z tých s výrazným dizajnom, tak z dosiek, ktoré oslovia predovšetkým milovníkov čistých línií a povrchov príjemných na dotyk. Skvelé sú dosky radu Natur Plus, na ktorých nie je vďaka nerovnomernej pigmentácii tak vidieť nečistoty. Všetky dosky sú k dispozícii v širokej škále farebných odtieňov a je tak ľahké zladiť ich práve s vaším domom či záhradou.

Dom s kruhovou terasou pri bazéne

Terasa od WPC – WoodPlastic, produktový rad Terafest. Zdroj: WPC – WoodPlastic

Kľúčom mimoriadnej odolnosti a dlhej životnosti dosiek WoodPlastic® je ako patentovaná zmes, tak i laserová technológia výroby. Čistá drevná múčka z obnoviteľných zdrojov sa vo výrobnom závode v Bukovanoch obohacuje o vysokohustotný polyetylén rovnakého typu, aký sa používa napríklad v zdravotníctve. Výsledným produktom sú 100% recyklovateľné, atraktívne, pevné plnoprofilové dosky s bezpečným povrchom, ktoré sa ľahko montujú a vyžadujú len minimálnu údržbu.

Vyberajte z tisícky terás pripravených na distribúciu

Zákazníkom je momentálne k dispozícii na sklade viac ako tisícka nových terás najrôznejších typov. Hoci ceny výrobných surovín prudko rastú,
WPC – WoodPlastic zatiaľ ceny svojich terás nemení. Naopak rozširuje ponuku pre záujemcov o atypické terasy a skracuje dodacie lehoty všetkých svojich dosiek, ktoré má – na rozdiel od väčšiny výrobcov a dodávateľov kompozitných terás zo zahraničia – pripravené na okamžitú distribúciu do piatich dní od objednania terasy.

Žena cvičí s činkou na terase

Terasa od WPC – WoodPlastic, produktový rad Terafest. Zdroj: WPC – WoodPlastic

Rozhodnite sa čo najskôr pre svoju terasu snov. Naši spolupracovníci po celom Slovensku vám na požiadanie a bezplatne poradia s výberom, vytvoria návrh a kalkuláciu a následne aj ukážu, ako vybrať a položiť dosky nielen tak, aby to pekne vyzeralo, ale aj tak, aby sa maximálne eliminoval odpad, a tým ste čo najviac ušetrili.

A mimochodom, vedeli ste, že spoločnosť WPC – WoodPlastic poskytuje na svojej terasy záruku až 25 rokov? To už snáď aj stojí za opýtanie, čo poviete?

Ďalšie informácie o produktoch WoodPlastic®, inšpiratívne fotografie, praktické odporúčania a oveľa viac nájdete na www.woodplastic.sk.

Zdroj: PR článok Woodplastic Slovakia s.r.o

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: kompozitné materiály podlahové dosky terasová doska terasy Terasy WoodPlastic vonkajšie terasy záhradné sedenie
Zdieľať článok