TEST: Najlepší čistič na podlahy Bona Spray Mop

07. 11. 2015
Zdieľať

Každá maminka vie, aká dôležitá je čistá domácnosť a čistá podlaha. A práve čistá podlaha hrá dôležitú úlohu v každej domácnosti, obzvlášť keď sú doma deti či domáci miláčikovia.

Spoločnosť Bona je poprednou svetovou jednotkou na trhu v oblasti inovácií a prináša unikátny systém na ošetrenie drevených podláh. Za viac ako 90 rokov skúseností vyvinula produkty, ktoré sú vhodné tak pre profesionálov, ako aj pre samotných majiteľov podláh. 

Čistiace prostriedky Bona sú najlepšou voľbou pre vašu podlahu. Či už máte drevenú lakovanú podlahu, olejovanú, ošetrenú tvrdým voskovým olejom, alebo laminátovú podlahu, PVC, marmoleum či vinyl, práve náš Bona Spray Mop systém je pre vašu podlahu ideálnou voľbou. Na čistenie nepotrebujete vedro s vodou, takže nechodíte s ťažkým vedrom po celej miestnosti. 

Univerzálne saponáty nefungujú, ako by mali. Na podlahu tak nanášate príliš veľa vody, čo škodí hlavne dreveným podlahám (podlahy napučia a strácajú svoju prirodzenú krásu), pričom na podlahe roztierate špinu, ktorá sa usádza na špinavom vedierku. 


TEST: Najlepší čistič na podlahy<br> Bona Spray Mop

1656999
Bona CR spol. s r.o.

Bona Spray Mop systém prináša omnoho viac. Drevené podlahy alebo aj tvrdé podlahoviny budú vyzerať krásne mnoho rokov, a to vďaka tomu, že na ne nenanášate zbytočne veľa roztoku. Čistiaci prostriedok si dávkujete podľa svojej potreby a podlaha netrpí. Mikrovláknová utierka umiestnená na mope podlahu nepoškriabe, a pritom dokonale vyčistí. A navyše používate najlepší čistiaci prostriedok na trhu – Bona Čistič na parkety alebo Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice – ocenený v teste (UK) ako NAJLEPŠÍ ČISTIČ NA PODLAHY.


TEST: Najlepší čistič na podlahy<br> Bona Spray Mop

1648899
Bona CR spol. s r.o.

TEST: Najlepšie čistiace prostriedky na trhu (UK) sa testovali pri odstraňovaní stôp od blata, lepivých škvŕn od tekutín a bežnej špiny.

Ako sme testovali:

Testovalo sa 24 čistiacich prostriedkov. Testovali sme, aký čas bol potrebný na riadne vyčistenie škvŕn od topánok a dvoch vrstiev zaschnutého želé na drevenej podlahe. Každý test sa vykonal 3x. Najrýchlejšie odstraňoval škvrny a bežnú špinu Bona Čistič na parkety (Bona Wood Floor Cleaner). Čistiaci prostriedok je súčasťou Bona Spray Mop systém.

Naše čistiace prostriedky radu Bona Čistič na parkety a Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice (0,85 l alebo 4 l) sú pripravené na okamžité použitie a sú vhodné pre všetky typy Bona Spray Mop.

ESHOP: www.bonaspraymop.sk, www.bonaspraymop.cz


TEST: Najlepší čistič na podlahy<br> Bona Spray Mop

1649473

www.facebook.com/bona.domacnost

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia