Ušetrite na nákladoch na vykurovanie okamžite!

29. 07. 2015
Zdieľať

Leto je ideálnym obdobím na vylepšenie interiéru. Či už vymieňate nábytok, maľujete steny, alebo robíte rozsiahlejšie rekonštrukčné práce, nemali by ste zabúdať na detaily. Vymeňte staré radiátorové hlavice za nové termostatické hlavice living by Danfoss. Dokonale zapadnú do každého interiéru a zároveň môžu ušetriť až 46 % nákladov na vykurovanie.

Nadčasový dizajn do každého interiéru

Mechanické a elektronické termoregulačné hlavice sú riešením pre bezstarostnú reguláciu vykurovania v byte, rodinnom dome či komerčnej prevádzke. „Ak ste vymenili okná, zateplili ste a máte nový kotol, ešte stále môžete ušetriť na energii. Správnou reguláciou vykurovacej sústavy môžete ušetriť od 23 do 46 % nákladov na vykurovanie,“ hovorí Dušan Lašák zo spoločnosti Danfoss. Hlavice na vykurovacie telesá, akými sú radiátory, možno jednoducho inštalovať kdekoľvek bez ohľadu na to, či ide o novostavbu, alebo o starú budovu. Moderné termoregulačné hlavice majú absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach a ich cena sa pritom výrazne nelíši od cien bežných termoregulačných radiátorových hlavíc. Pomerne nízka investícia do inteligentných termostatických hlavíc má rýchlu návratnosť v horizonte dvoch až piatich rokov. 

Praktické funkcie

Termostatické hlavice living by Danfoss prinášajú inovatívny prístup v riadení vykurovania a šetrenia energiou, než bolo doposiaľ obvyklé. Disponujú predinštalovanými programami na inteligentné a presné riadenie vykurovania. Sú vybavené veľmi praktickými funkciami, ktoré sú prioritne cielené na šetrenie energiou a doposiaľ neštandardný komfort. Napríklad funkcia „otvorené okno“ vypína vykurovanie v čase náhleho poklesu teploty. Podobná je funkcia „dovolenka“, ktorá nastaví zníženú teplotu v dome počas neprítomnosti obyvateľov a znovu vyhreje miestnosť späť v deň ich návratu. Užívateľ si sám jednorazovo nastaví vyhovujúci program vykurovania. Po zvyšok vykurovacej sezóny má absolútnu kontrolu nad kúrením v byte alebo dome počas celého dňa a noci.


Ušetrite na nákladoch na vykurovanie okamžite!

Ušetrite na nákladoch na vykurovanie okamžite!
Danfoss spol. s r.o.

Špičkové riešenie

Termostatické hlavice s bezdrôtovým riadením living connect® sú spolu s centrálnym dotykovým panelom Danfoss Link™ komplexným riešením regulovania teploty v celej domácnosti pomocou jedného zariadenia. Elegantná centrálna riadiaca jednotka Danfoss Link™ riadi veľmi rýchlo a jednoducho denné vykurovanie v každej miestnosti. Navyše disponuje možnosťou nastavenia efektívneho režimu vykurovania na celý týždeň. Inteligentný bezdrôtový systém je schopný kontrolovať súčasne teplotu až v 50 miestnostiach a ponúka možnosť regulovať teplotu v dome cez internet. 

Tri riešenia pre každý rozpočet

Spoločnosť Danfoss ponúka tri úsporné riešenia riadenia vykurovania: štandardnú termostatickú hlavicu living design®, inteligentnú termostatickú hlavicu living eco® a termostatické hlavice s bezdrôtovým riadením living connect® spolu s centrálnym dotykovým panelom Danfoss Link™.

Viac informácií získate na www.danfoss.com/Slovakia.

Kategória: Aktuality
Tagy: vykuropvanie
Zdieľať článok

Diskusia