V Bratislave sa spustil predaj projektu CityPark Ružinov

30. 11. 2015
Zdieľať

V centre obľúbenej biznis štvrte vyrastie v priebehu najbližších 3 rokov moderný komplex troch výškových bytových veží s novým parkom a občianskou vybavenosťou.

Investor výstavby Metrostav Slovakia, a. s., sa rozhodol nestavať len obyčajné bývanie. Postaví bývanie mestského typu, ktoré poskytne svojim obyvateľom benefity blízkosti centra mesta a rozsiahle možnosti trávenia voľného času. Detské a petangové ihrisko, lezecká stena, oddychové zóny v tieni stromov či výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom. Rezidenti budú mať k dispozícii spoločné herne pre deti alebo spoločenské miestnosti na usporadúvanie osláv. 

Vysokú kvalitu a komfort bývania podčiarknu obchodné priestory na prízemí, ktoré budú určené na zriadenie napríklad príjemnej kaviarničky, potravín, lekárne či kaderníctva. 

V projekte je k dispozícii 432 bytov, 117 apartmánov, loftov a ateliérov, 16 obchodných priestorov a 783 parkovacích státí v podzemných garážach.

Cenová úroveň projektu je nastavená tak, aby bola dostupná širokej verejnosti. K dnešnému dňu je predaných 95 % bytov veže A. CityPark Ružinov odštartoval predaj bytov veže B v novembri tohto roku.

O projekte sa dozviete viac na predajnom mieste u výhradného predajcu BOND Reality alebo na www.cityparkruzinov.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia