Montážne Lepidlo Pattex
Zdroj: Pattex

Veľký test verejnosti! Otestujte s nami špeciálne montážne lepidlo

13. 09. 2020 Zdieľať

Otestujte s nami špeciálne montážne lepidlo Pattex Fix Power s vlastnou spúšťou. Je to jednoduché, prihláste sa do testu, my pošleme desiatim z vás lepidlo na test a môžete testovať.

Vaše skúsenosti potom zverejníme na www.mojdom.sk. Do testovania sa prihlasujte do 15.9.2020 emailom na adresu: sutaz@jaga.sk, predmet: Pattex Môj dom.

Pattex Fix Power

Pattex Fix Power Zdroj: Pattex

Pattex Fix Power s vlastnou spúšťou

Toto montážne lepidlo sa vyznačuje vynikajúcou lepiacou silou. Dokážete ním opraviť alebo prilepiť rôzne veci v domácnosti, ako napríklad odstávajúcu podlahovú lištu, prasknutú dlaždicu na chodbe, vykývanú drevenú nohu stoličky alebo uvoľnený prah. V detskej izbičke ním na stenu prilepíte dekorácie, napríklad drevené obláčiky, hviezdičky alebo rámčeky so závesnými háčikmi na zavesenie nevyhnutných vecí vašich detí. Ľahko ním prilepíte aj úchytky na zásuvkách alebo koberec na schodoch. Keď sa rozhodnete prilepiť si do predsiene malú skrinku na kľúče alebo ozdobiť stenu zaujímavými dekoráciami, Pattex Fix Power je ideálnou voľbou.

Lepidlo je určené na lepenie nasiakavých materiálov v interiéri. Materiály ako drevo, lepenka, hobra, MDF dosky, keramické materiály, betón, tehla, kameň, ale aj polystyrén, prilepí veľmi ľahko a spoľahlivo.

Vďaka špeciálnej kartuši je lepidlo takmer okamžite pripravené na lepenie. Stačí len odistiť, stlačiť spúšť a môžete lepiť. Podľa použitia nanášajte lepidlo v bodoch alebo pruhoch. Nezabudnite pred lepením všetky lepené plochy dôkladne očistiť a odmastiť, aby lepidlo dobre držalo. Vďaka špeciálnej samospúšti nemusíte vyvíjať takmer žiadnu silu, nanášanie lepidla ide skoro samé.

Príjemné lepenie.

Viac na www.pattex.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: lepidlá montážne lepidlá
Zdieľať článok