Vyhrajte skvelé darčeky v našej predvianočnej súťaži!

Vyhrajte skvelé darčeky v našej predvianočnej súťaži!

08. 12. 2010
Zdieľať

Nie je nič ľahšie ako zapojiť sa na facebooku do našej predvianočnej súťaže o skvelé ceny.

Ako sa do súťaže zapojiť?

Každý fanúšik magazínu Môjdom na facebooku bude zaradený do žrebovania o 4 úžasné sedacie vaky Sit On It podľa vlastného výberu. Ďalšieho výhercu o sedací vak budeme žrebovať v utorok 13.12.2010!

Zaujímajú nás vaše názory, a preto každý utorok a piatok zverejníme na facebooku otázku viažucu sa k aktuálnemu článku. Vaše odpovede nám píšte priamo na nástenku po kliknutí na „komentovať“. Dvoch z vás, ktorých komentáre získajú najviac „páči sa mi to“ odmeníme ročným predplatným časopisu Mojdom, aby ste mohli načerpať ešte viac inšpirácie pre zútulnenie vášho domova. 🙂

Dôležitá informácia:

Na otázku zverejnenú v utorok môžte písať príspevky a získavať, čo najviac „páči sa mi to“ klikaní od utorka 8.00h do štvrtka 20.00h (neskôr pridané príspevky alebo získane „páči sa mi to“ klikania nebudú zahrnuté do vyhodnocovania).

Na otázku zverejnenú v piatok môžte písať príspevky a získavať, čo najviac „páči sa mi to“ klikaní od piatka 8.00h do pondelka 20.00h (neskôr pridané príspevky alebo získane „páči sa mi to“ klikania nebudú zahrnuté do vyhodnocovania).

Súťaž trvá od 23.11.2010 do 21.12.2010.

  Sedací vak SitOnIt

Sedací vak SitOnIt

Prečo práve sedací vak Sit On It?

Sedacie vaky často vidíme na rôznych kultúrnych, najmä hudobných podujatiach, plážach, v kultových baroch a kaviarňach, chill out zónach alebo moderne zariadených kanceláriách kde dotvárajú príjemnú atmosféru. Vytvorte si podobnú atmosféru aj u vás doma.

Sit On It je iný. Materiál, z ktorého je Sit On It vyrobený je podmanivý, na dotyk príjemný, textil. Je pevný, odolný voči vlhku  a námahe, antialergický, poskytuje relax pre svaly, kĺby a chrbticu. Polystyrénové guľôčky vo vnútri vaku rýchlo absorbujú ľudské teplo, pri sedení tak získate príjemný hrejivý pocit.Sedací vak SitOnIt

Sedací vak SitOnIt

V porovnaní s konkurenciou Sit On It ponúka ergonomickejšie tvary a atraktívnejšie farebné prevedenia. Séria Try angle nie je klasický sedací vak. Jeho trojuholníkový strih, ktorý výborne drží tvar, z neho robí výnimočné a pohodlné kreslo. Novinka Deluxe ponúka ešte väčší zážitok z dotyku a elegancie textilu, v rámci modernej série Two Tone alebo v podobe šarmantnej elegancie Twill série. Sit On It Doggie style doprajte relax aj vášmu 4 nohému miláčikovi.

Sit On It môžete získať ak sa stanete fanúšikom Mojdom-u na facebook.com/mojdom a usmeje sa na vás šťastie. Stačí kliknúť na ikonu like pod článkom. Alebo si ho objednajte už dnes na www.sitonit.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia