Whirlpool prináša najúspornejšiu umývačku riadu

Whirlpool prináša najúspornejšiu umývačku riadu

23. 06. 2011
Zdieľať

V týchto dňoch uvádza Whirlpool na slovenský trh novú umývačku riadu s mimoriadne nízkou spotrebou vody - iba 6 litrov. S označením Green Generation a energetickou triedou A+ garantuje šetrnosť nielen k vašej peňaženke ale najmä k prírode.

Odborníkom z dielní Whirlpool sa toto zníženie podarilo dosiahnuť zlúčením dvoch inovácií: zabudovaním špeciálneho zásobníka (Zelený zásobník), ktorý zachytí neznečistenú vodu zo záverečného oplachu a použije ju na prvý oplach znečisteného riadu pri ďalšom cykle a prostredníctvom riadenej pulznej spotrebe vody v umývačke.

Nové technológie robia z tohto modelu najúspornejšiu umývačku riadu na trhu pre každodenné použitie v domácnosti.

HYGIENA A ČISTOTA SÚ PRE WHIRLPOOL PRIORITOU

Pri pravidelnom dennom používaní umývačky riadu Green Generation so spotrebou len 6 litrov sa po 30 umývacích cykloch zásobník automaticky dezinfikuje cyklom s teplotou vody 68°C. V prípade, ak sa umývačka riadu nepoužíva denne a nepoužila sa ani za posledných 72 hodín (3 dni), systém automaticky vodu zo zásobníka vypustí, aby v nej nevznikali nežiadúce baktérie.

SKUTOČNE INTELIGENTNÝ SPOTREBIČ

Samozrejmosťou je aj senzorová technológia 6. Zmysel™. Stačí vložiť riad dovnútra a umývačka si sama zvolí optimálny umývací cyklus tak, aby bola spotreba vody, času a energie čo najnižšia. Duálny senzor počas celého procesu monitoruje stupeň znečistenia vody, množstvo plávajúcich nečistôt a tvorbu peny. Získané informácie následne odovzdáva každých 10 sekúnd do riadiacej jednotky, ktorá prispôsobí intenzitu, teplotu vody a čas umývania na optimálnu úroveň. Umývací cyklus sa automaticky zastaví vo chvíli, keď je riad perfektne čistý. Programy, ktoré pracujú s technológiou 6. Zmysel™,  usporia až 50 % vody a času v porovnaní s bežnou umývačkou riadu*.


Whirlpool prináša najúspornejšiu umývačku riadu

1018326
WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r. o.

 

VĎAKA PARE SI UMÝVAČKA PORADÍ AJ S VEĽMI ZAŽRATOU ŠPINOU

Ďalšou dôležitou technológiou v oblasti umývania riadu, ktorú prináša spoločnosť Whirlpool, je účinný senzorový program Aquasteam 40-70°C. Pôsobením pary zmäkčuje zaschnuté zvyšky jedla a zároveň účinne eliminuje tvorbu baktérií. Umývačka teda popri umývaní riad aj dezinfikuje. Táto technológia je účinná aj pri vysoko odolných škvrnách, ako napríklad od rúžu, kávy či čierneho čaju. Navyše, pôsobenie pary výrazne skracuje umývací cyklus.

JEDNODUCHŠIE OVLÁDANIE A VÄČŠÍ OBJEM

Popri nových technológiách je umývačka vybavená aj vylepšeným ovládacím panelom, ktorý je ešte viac priateľský k užívateľovi. Nastavenie jednotlivých programov je plne intuitívne, väčšinu programov spustíte jediným dotykom. Ďalším dôležitým faktorom pri výbere umývačky riadu je aj kapacita. Nový model od spoločnosti Whirlpool umyje na jeden cyklus až 13 obedových súprav. Navyše, v porovnaní s konkurenciou majú umývačky z produkcie Whirlpool najširšie rozpätie medzi jednotlivými držiakmi tanierov, vďaka čomu má voda alebo para dokonalý prístup ku každej časti umývaného riadu. A samozrejme, aj nakladanie a vykladanie riadu je vďaka väčšiemu rozpätiu držiakov omnoho pohodlnejšie.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

V PRÍJEMNOM DIZAJNE S LÁSKOU K PRÍRODE

Hladké, harmonické a elegantné. Také sú línie dizajnu Carisma, ktorý je u zákazníkov spoločnosti Whirlpool veľmi obľúbený. Navyše, charizmatické tvary voľne stojacích spotrebičov s týmto dizajnom umožňujú jednoduchú integráciu v rámci kuchyne s ďalšími spotrebičmi v tomto dizajne.

Umývačka riadu Green Generation so spotrebou vody len 6 litrov spĺňa náročné požiadavky  moderných zákazníkov, ktorí uprednostňujú výkonné spotrebiče šetrné nielen k ich peňaženke, ale najmä k životnému prostrediu.

Aktuálny model: ADP 6966 ECO v bielom a nerezovom vyhotovení.

Viac informácií nájdete na www.whirlpool.sk a www.6zmysel.sk

* Porovnanie medzi minimálnou a maximálnou spotrebou pri programe 6. Zmysel 40¬°- 70°C

Kategória: Aktuality
Tagy: whirlpool
Zdieľať článok

Diskusia