Zrubové domy nesklamú

Zrubové domy nesklamú

04. 11. 2010
Zdieľať

Či už v meste, alebo na vidieku, či na severe, alebo na juhu – drevo je vždy prirodzenou voľbou pre každé ročné obdobie. Drevo je čistý prírodný materiál, a preto je človeku blízke. Vyvoláva pocit tepla a pokoja. Prostredie dreveného zrubového domu HONKA pôsobí priaznivo na ľudské telo, pretože schopnosť dreva dýchať sa prejaví ako prirodzená klimatizácia. Navyše, vôňa borovicového dreva a rozmanitosť kresby pozitívne pôsobia aj na psychiku človeka.

HONKA dodáva kompletný ucelený systém jednotlivých prvkov, ktoré tvoria jeden celok – drevený dom HONKA. Spoločnosť zároveň garantuje záruku kvality a bezchybný predaj značkového domu podľa individuálneho projektu.


Drevené zrubové domy HONKA sa vyrábajú z kvalitne opracovaného a vopred vysušeného borovicového dreva, ktoré je základnou surovinou pri výrobe týchto drevených domov.


Na Slovensku firmu HONKA zastupuje autorizovaný zástupca spoločnosť FINDOM-SK, ktorá dováža výrobky svetového výrobcu, zabezpečuje odborné poradenstvo, profesionálnu výstavbu a kvalitný servis.


Vstúpte do sveta zrubov… www.honka.sk 

Kategória: Aktuality
Tagy: honka
Zdieľať článok

Diskusia