Domáce kávovary Tchibo Cafissimo – výborná káva v pohodlí domova

17. 02. 2014 Zdieľať

Pozvite priateľov a vychutnajte si intenzívny kávový pôžitok presne tak, ako ho máte radi. S domácimi kávovarmi Tchibo Cafissimo vykúzlite jednoducho a rýchlo v pohodlí domova lahodné espresso, ale i kávové špeciality ako cappuccino alebo latté macchiato s nadýchanou mliečnou penou. Vybrať si môžete niektorú z mnoho druhov kapsúl a nápoj pripraviť jednoducho stlačením jediného tlačidla vo farbe zhodnej s farbou vloženej kávovej kapsuly.

Samozrejmosťou je nastavenie množstva vody, a teda aj intenzity pripravovaného nápoja podľa vašich vlastných preferencií. Prístroj potom sám nastaví optimálny tlak: nižší pre prekvapkávanú kávu, vyšší pre caffé crema a najvyšší pre espresso. 

Cafissimo Classic

Najväčší kávovar z rodiny Cafissimo s tromi tlakmi sparovania kávy a integrovanou parnou tryskou. Svoju voňavú kávovú kreáciu tak môžete zavŕšiť kopcom našľahanej mliečnej peny, ktorú pripravíte z čerstvého mlieka práve pomocou parnej trysky. Tchibo Cafissimo Classic má teraz nový design. Má zaoblenejšie, príjemné línie a vďaka užšiemu podstavcu zaberá menej miesta na kuchynskej linke. 


Domáce kávovary Tchibo Cafissimo – výborná káva v pohodlí domova

1269912
TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Cafissimo Compact

Kapsulový kávovar s unikátnou technológiou troch tlakov sparovania kávy na prípravu prekvapkávanej kávy, caffè crema či espressa a zabudovaným zásobníkom na použité kapsuly. Vďaka kompaktnému tvaru sa hodí aj do malých kuchýň alebo menších kancelárií na pohodlnú a čistú prípravu až ôsmych šálok kávy za sebou.


Domáce kávovary Tchibo Cafissimo – výborná káva v pohodlí domova

1269909
TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Cafissimo Picco

Aktuálna novinka a skutočná dizajnová lahôdka, ktorá okamžite vyčaruje dokonalé espresso i caffé crema. Okrem malých rozmerov (cca 16,2 x 27 x 28,7cm) a moderného dizajnu sa môže pochváliť neobyčajne nízkou spotrebou energie, čo potvrdil aj nezávislý test ECO Top Ten. Kávovar využíva jedinečný systém dvoch stupňov tlaku na sparovanie kávy (7 a 15 barov) – nižší stupeň optimálny na prípravu caffé crema s hustou zamatovou penou a vyšší na prípravu intenzívneho espressa. Vďaka odnímateľnému zásobníku na vodu si môžete pripraviť až šesť voňavých káv za sebou. V predaji ho nájdete hneď v piatich farbách, aby každý mohol vyjadriť svoju pravú kávovú osobnosť i štýl.


Domáce kávovary Tchibo Cafissimo – výborná káva v pohodlí domova

Domáce kávovary Tchibo Cafissimo – výborná káva v pohodlí domova
TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Ukážte svoje pravé JA s kávovarom Tchibo Cafissimo PICCO! Čierno-čierny Black Volcano je určený všetkým, ktorí ocenia „malé čierne“ nielen vo svojom šatníku. Snehobiele White Snow rado inšpiruje k sneniu a započúvaniu sa do okolitého sveta, farbu Sand Beach zase volia svetobežníci, ktorí by mali pláž najradšej priamo u seba doma. 

Energetickí baviči, ktorí si spolu so šálkou obľúbenej kávy radi nasadzujú ružové okuliare, okamžite siahnu po Violet Flower, zatiaľ čo nebesky modrý kávovar Tchibo Cafissimo PICCO Blue Wave unesie svojich trendy kávičkárov priamo do nebies. A tí, ktorí priznajú farbu naozaj rýchlo, môžu do konca roka využiť aj neobyčajne atraktívnu uvádzaciu cenu najnovšieho kávovaru Tchibo Cafissimo PICCO – 49 Eur v sieti kamenných Tchibo obchodov a v e-shope www.tchibo.sk

Všetky kávové kapsuly pre systém Tchibo Cafissimo obsahujú od polovice minulého roka výlučne kávu z trvalo udržateľnej produkcie, konkrétne z kávových fariem, spĺňajúcim požiadavky medzinárodnej certifikačnej organizácie Rainforest Alliance alebo UTZ Certified. Tento rok spoločnosť Tchibo po prvý raz ponúkla v editovanej edícii Grand Classé kapsuly Tchibo so známkou Fairtrade. Trvalo udržateľné hospodárstvo je základom toho, aby si milovníci kávy mohli svoj obľúbený nápoj vychutnať v tej najvyššej kvalite aj v budúcnosti a ďalšie generácie farmárov si zároveň dokázali zarobiť na živobytie.

Všetky kávovary Tchibo Cafissimo – Classic, Compact i Picco – a tiež sortiment kávových kapsúl zoženiete v sieti obchodov Tchibo a na e-shope www.tchibo.sk. Viac informácií nájdete aj na www.cafissimo.sk. 

Kategória: Domáce spotrebiče
Zdieľať článok