Kde nájsť tie správne svietidlá pre Váš domov, záhradu či kanceláriu?

Kde nájsť tie správne svietidlá pre Váš domov, záhradu či kanceláriu?

17. 03. 2014 Zdieľať

Svietidlá už dávno neplania iba úlohu zdroju svetla, ale čoraz častejšie sa stávajú skutočným módnym doplnkom každého domu, bytu, záhrady, či kancelárie. Nie je pritom podstatné či máte Váš domov zariadený v modernom, klasickom, romantickom alebo rustikálnom štýle, rôznorodá ponuka výrobcov svietidiel ponúka to správne svietidlo pre každého z Vás. Takýmto výrobcom je aj spoločnosť LUXERA, s.r.o.

Kedysi sme mali na výber z niekoľko málo typov svietidiel, ktoré boli vyrobené a navrhované tak, aby splnili svoju primárnu úlohu – byť zdrojom svetla. Naše nároky sa však postupne menili, okrem ceny sa do popredia začali dostávať aj parametre ako kvalita spracovania, resp. materiálu, detail, dizajn, či možnosť umiestnenia úspornej žiarovky alebo LED žiarovky. Kto chcel preto zotrvať na trhu s osvetlením musel na sebe a svojich produktoch zapracovať. Potvrdzuje sa, že takýmto správnym smerom sa vydala aj spoločnosť LUXERA, s.r.o., ktorá má vo svojom portfóliu štyri vlastné značky – Luxera, Prezent, Emithor a Luxram a jednu španielsku značku – OLE!, prostredníctvom ktorej prináša na slovenský trh kúsok zo španielskeho temperamentu.

Hoci vyšpecifikovať iba jedno univerzálne synonymum, ktoré by najlepšie vystihovalo všetky ponúkané svietidlá spoločnosti LUXERA je ťažké, nakoľko každá produktová rada je jedinečná, predsa je tu však jedno, ktoré je potrebné vyzdvihnúť – spoľahlivosť.  Tento slovenský výrobca, už niekoľko rokov dokazuje, že jeho cieľom je uspokojiť potreby svojich zákazníkov. Jeho dlhoročné skúsenosti na slovenskom, ale aj českom, poľskom, maďarskom a ďalších trhoch, dokazujú, že tím spoločnosti LUXERA dokonale pozná vkus a potreby svojich zákazníkov, a preto im ponúka riešenia, ktoré by sme mohli v mnohých prípadoch charakterizovať ako šite na mieru. Preto, či už hľadáte estetické alebo funkčné svietidlá, klasické alebo inovatívne alebo je Vašou prioritou ekologickosť, z portfólia tejto spoločnosti si určite vyberiete. 

A čo Vám teda jednotlivé značky ponúkajú? Zoberme to pekne po poriadku. 

Svietidlá značky LUXERA charakterizuje samotná spoločnosť ako svietidlá s nadčasovým dizajnom, špičkovej kvality, ktoré splnia požiadavky aj tých najnáročnejších klientov avšak za stále prijateľnú cenu. 


Kde nájsť tie správne svietidlá pre Váš domov, záhradu či kanceláriu?

1312751
www.profisvietidla.sk

My toto tvrdenie môžeme len potvrdiť. Svietidlá LUXERA určite oslovia ako tých z Vás, ktorí hľadáte klasické modely, ktorých nadčasovosť Vám zaručí, že budú „trendy“ aj o niekoľko rokov, ale zároveň tu nájdete aj skutočne dizajnérske kúsky, ktorými oslníte svoju rodinu aj známych. Chceli by ste krištáľový luster, no pri tomto slove si vybavíte robustné a nemoderné lustre? Pozrite si ponuku svietidiel Luxera a uvidíte, že okrem klasiky tu nájdete aj moderné závesné aj stropné krištáľové lustre a nástenné svietidlá vyrobené z prvotriedneho skla ASFOUR. Okrem krištáľových svietidiel je typickou pre túto značku kombinácia materiálov chrómu a skla.   

Ďaľšiou v poradí je značka PREZENT so základnou charakteristikou funkčných, ale zároveň moderných svietidiel za výbornú cenu s prívlastkom „svietidlá s dlhoročnou tradíciou“. Tieto praktické a úžitkové svietidlá v atraktívnom prevedení dnes môžete nájsť ako v mladšej, tak v statších domácnostiach, ale aj v reštauráciách a hoteloch, čo len potvrdzuje, že nie všetko čo je lacné a ekonomické musí byť aj neatraktívne na pohľad. Spoločnosť Luxera si aj pri tejto značke dáva záležať na dobrú kvalitu v pomere k cene. Portfólio interiérových svietidiel je v tomto prípade rozšírené aj o exteriérové svietidlá, takže doslova v novom svetle môžete uvidieť aj Vašu záhradu.


Kde nájsť tie správne svietidlá pre Váš domov, záhradu či kanceláriu?

1312759
www.profisvietidla.sk

Značka EMITHOR, to sú svietidlá, v ktorých sa výrobcovi podarilo skĺbiť funkčné a technické osvetlenie z kvalitných materiálov a jednoduché a čisté línie, ktoré oslovia ako mladšiu, tak staršiu generáciu. Ide predovšetkým o exteriérové svietidlá, ktoré sú však doplnené skutočne širokou ponukou podhľadových svietidiel – downlights, ďalej lineárnymi svietidlami, ktoré svoje uplatnenie nájdu napríklad v kuchynskej linke, LED svietidlami na schodisko – step lights, a v neposlednom rade tu nájdeme aj LED žiarovky, ktoré ako jedny z mála ponúkajú aj farbu svetla – denné svetlo, resp. neutrálne svetlo, ktoré je vhodné do študentských izieb, pracovní, alebo do obývacích izieb na čítanie. 


Kde nájsť tie správne svietidlá pre Váš domov, záhradu či kanceláriu?

1312753
www.profisvietidla.sk

Poslednou a najmladšou značkou je LUXRAM, ide o značku svetelných zdrojov od halogénových cez úsporné varianty až po LED žiarovky. Ide o kvalitné svetelné zdroje za prijateľné ceny, pričom široký výber žiaroviek zabezpečí, že si z neho vyberie každý. Návod na to, ako postupovať pri výbere vhodnej žiarovky si môžete pozrieť aj v archíve relácie Dámsky klub TU (55. minúta vysielania) kde sme boli 10.2.2014 hosťom.


Kde nájsť tie správne svietidlá pre Váš domov, záhradu či kanceláriu?

1312755
www.profisvietidla.sk

A na záver nám zostala španielska značka OLE! ktorú sa slovenský výrobca rozhodol zaradiť do svojho portfólia pre ich kvalitu a moderné technologické riešenia, vďaka ktorým prináša na slovenský trh nielen svietidlá do domácností, ale aj skutočne efektívne svetelné zdroje pre hotely, spoločenské centrá, banky či reštaurácie. Čakacia doba je síce pri týchto svietidlách dlhšia, nakoľko ide o svietidlá na objednávku, no určite môžeme potvrdiť, že trpezlivosť v tomto prípade skutočne ruže prináša. 🙂


Kde nájsť tie správne svietidlá pre Váš domov, záhradu či kanceláriu?

1312757
www.profisvietidla.sk

Celú ponuku spoločnosti LUXERA nájdete v ponuke internetového obchodu www.profisvietidla.sk

Kategória: Domáce spotrebiče
Zdieľať článok