Samsung rozširuje ponuku UHD a zakrivených televízorov. Potvrdzuje tak vedúcu pozíciu na trhu

09. 01. 2014 Zdieľať

Samsung Electronics Co., Ltd., líder v oblasti televíznej techniky počas ôsmich rokov, uvádza svoje prvé komerčné zakrivené UHD televízory a predstavuje nové široké portfólio zakrivených a UHD televízorov pre rok 2014.

Prostredníctvom troch sérií UHD televízorov – S9, U9000 a U8500 – ponúkne kompletné portfólio desiatich UHD Smart TV vo veľkostiach od 50″ po 110″ modely, a to ako so zakrivenou, tak plochou obrazovkou a prvý a najväčší zakrivený UHD TV na svete s uhlopriečkou 105″ a ďalších celkom šesť zakrivených TV.

Ako uznanie vedúcej pozície v oblasti inovácií, dizajnu a inžinierstva získal Samsung pre svoje portfólio televízorov šesť ocenení CES 2014 za inovácie.

Samsung urobil odvážny krok v novej ére TV zábavy prepojením inovatívneho zakriveného dizajnu s UHD TV technológiou. Zakrivená obrazovka prepožičiava videu reálne vlastnosti, ktorých na plochých obrazovkách nemožno docieliť. Navyše širšie zorné pole vytvára panoramatický efekt, vďaka ktorému sa obrazovka zdá ešte väčšia, než je. Zakrivený dizajn vytvára vyváženú a zjednotenú pozorovaciu vzdialenosť pre reálnejší zážitok zo sledovania a s lepšími pozorovacími uhlami a vyšším kontrastom z rôznych pozícií.


Samsung rozširuje ponuku UHD a zakrivených televízorov. Potvrdzuje tak vedúcu pozíciu na trhu

1284827
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte www.samsung.com.

Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok