Viacdverová chladnička umiestnená v kuchyni
Zdroj: Hisense

Nové multidoor chladničky Hisense

07. 11. 2022 Zdieľať

Hisense uvádza na trh ďalšie tzv. multidoor, čiže viacdverové chladničky v minimalistickom dizajne Pure Flat s extra veľkou kapacitou ľahko prístupného úložného priestoru. Na prvý pohľad zaujmú čistým, dizajnovým vzhľadom bez rukovätí a viditeľných pántov.

Sú vybavené pokročilými technológiami a v závislosti od modelu aj vonkajším dávkovačom chladenej vody, ľadu a ľadovej triešte alebo dokonca druhým výrobníkom ľadových kociek vnútri mrazničky. Hisense tak dopĺňa svoje široké portfólio o nové dvojdverové, štvordverové a French Door chladničky a ďalej upevňuje svoje výsadné postavenie na trhu v tejto atraktívnej a rastúcej kategórii.

Novinka typu French Door, Hisense RF749N4WIF zo svetlého brúseného nerezu ponúka XXL kapacitu 579 l. Svojím luxusným, čistým vzhľadom bez madiel a viditeľných pántov a s dávkovačom chladnej vody vo dvierkach upúta v každom modernom interiéri.

Viacdverová multidoor chladnička Hisense

Zdroj: Hisense

O čerstvý stav potravín sa postará beznámrazová technológia Total NoFrost s tromi chladiacimi okruhmi, systémami Multi AirFlow a Metal-Tech Cooling, o spoľahlivý a tichý chod invertorový kompresor.

V chladničke nechýbajú dve veľké zásuvky na zeleninu s reguláciou vlhkosti a menšia zásuvka na drobné balené potraviny. V spodnej časti spotrebiča je šuplík so štyrmi teplotnými režimami, ktorý sa môže podľa potreby premieňať z mrazničky na chladničku a jedna extra hlboká mraziaca zásuvka. Všestranná elegantná chladnička stojí 1 599 EUR.

Viac na sk.hisense.com

Zdroj: Hisense

Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Tagy: chladničky spotrebiče v kuchyni
Zdieľať článok