Vchodové audio a video telefóny pre dom aj panelák ABB-Welcome Midi

28. 04. 2017 Zdieľať

Vstupné dvere vášho domova sú bránou medzi dvoma svetmi. Oddeľujú a chránia váš životný priestor od okolitého. Uvítajte svojich priateľov, vitajte v skutočnom živote, vitajte doma. S modernými vstupnými systémami ABB je to ľahké...

Video telefón ABB-WelcomeMidi si pamätá aj návštevy, ktoré vás nezastihli doma a všetko zaznamená. Tlačidlové tablá ABB-WelcomeMidi s kamerou sú atraktívnym riešením aj pre bytové domy.

Domový video telefón s dotykovým displejom a hands-free. Prístroj, vďaka ktorému máte prehľad o dianí okolo vášho domu. Vidíte na ňom zábery z kamery tlačidlového tabla pri vchode, môžete otvoriť dvere, rozsvietiť svetlo na chodbe. Tiež si pamätá, kto vás navštívil v čase vašej neprítomnosti, čím prispieva k bezpečnosti domova. Ak máte pri vonkajšom table priestor, ktorý nezachytáva kamera, je možné do systému doplniť ďalšie 4 kamery a záber, ktorý máte pod kontrolou, sa razom významne rozšíri.


Vchodové audio a video telefóny pre dom aj panelák

Vchodové audio a video telefóny pre dom aj panelák
ABB, s.r.o.

Kombinácia dotykového displeja a hands-free ovládania z neho urobí veľmi príjemného pomocníka. ABB-WelcomeMidi ponúka obyvateľom aj návštevníkom ľahký a bezpečný prístup do budovy vďaka komfortnému a funkčnému systému, ktorý sa podarilo zúžiť na všetko, čo je skutočne podstatné. Výsledkom je intuitívne ovládanie a vyhotovenie, vďaka ktorému je možné systém domových telefónov integrovať do každého prostredia. 


Vchodové audio a video telefóny pre dom aj panelák

Vchodové audio a video telefóny pre dom aj panelák
ABB, s.r.o.

Samozrejmosťou je ovládanie mobilnými telefónmi pomocou aplikácie myABB Livinng space. S ňou máte prehľad o dianí predo dvermi z celého sveta. Ak práve nie ste doma a máte návštevu, môžete s ňou komunikovať naozaj od všadiaľ, kde je dostatočne rýchly internet. Ak je to napríklad záhradník, môžete mu aj otvoriť, aby ste po príchode domov mali skvelo vyzerajúci trávnik.

Systém ABB-WelcomeMidi je v úplnej harmónii s vnútornou aj vonkajšou architektúrou a v interiéri je možné použiť väčší alebo menší displej, ale aj audio bez slúchadla. Komfort ABB-WelcomeMidi zažijete už pri inštalácii, pretože je mimoriadne ľahká a jednoduchá a vyžaduje si minimálne úsilie. Tlačidlové tablá, či už video alebo audio, sú vstupná brána do vášho domova a súčasne vizitka, ktorú vidí každý návštevník. Dizajn, ušľachtilé materiály, odolnosť a funkcionalita – to sú hlavné atribúty týchto prístrojov. Ponúkame dve verzie – video a audio, vo dvoch vyhotoveniach – hliníková a ušľachtilá oceľ. Veľkou výhodou je možnosť kombinovania audio a video systémov. 


Vchodové audio a video telefóny pre dom aj panelák

Vchodové audio a video telefóny pre dom aj panelák
ABB, s.r.o.

Domový telefón s displejom a bez slúchadla. V ponuke sú dve veľkostné verzie, väčší 7palcový, ktorý je v ponuke v bielej a čiernej farbe, obrazovky sú plne dotykové, plnofarebné s pamäťou na fotky. Menší, 4,3palcový je v ponuke v bielej, striebornej a čiernej farbe, má 6 tlačidiel a možnosť inštalácie pod omietku, kde vystupuje nad stenu iba 7mm. Nástupca tradičného telefónu. Prečo sa trápiť s neposlušným slúchadlom, ktoré prekáža v ruke a tiež občas spadne na zem? Nie je nič jednoduchšie, než použiť hands-free telefón – neprekáža, ľahko sa ovláda a navyše pekne vyzerá. 

Elegantný domový telefón umožňuje s návštevou komunikovať, zažať jej svetlo, či otvoriť dvere.

ABB, s.r.o.

Tuhovská  29, 831 06 Bratislava
Tel.: 0800 700 101
E-mail: informacie.lv@sk.abb.com
www.abb.sk/vypinace

ZDROJ PR článok spoločnosti ABB, s.r.o.
 

Kategória: Domáce spotrebiče
Zdieľať článok