Ocenené umývadlá Geberit Variform
Zdroj: Geberit

Dokonalá kombinácia štýlu a úložného priestoru

28. 08. 2020 Zdieľať

Ocenené umývadlá Geberit Variform v rôznych geometrických tvaroch teraz môžete kombinovať s novým minimalistickým nábytkom a vytvoriť tak harmonický celok.

Kruh a obdĺžnik, ovál a elipsa: Dizajnový koncept Geberit VariForm je založený na týchto štyroch základných geometrických tvaroch. Bohatý modulárny systém so vstavanými a zapustenými umývadlami a umývadlami na dosku v rôznych veľkostiach zaručuje úplnú slobodu pri navrhovaní interiéru kúpeľní. Umývadla sú nadčasovo krásne vďaka svojim obzvlášť štíhlym okrajom.

Dizajnový koncept Geberit VariForm

Rôzne tvary umývadiel – okrúhle, pravouhlé, oválne a elipsovité. Zdroj: Geberit

Pre dosiahnutie ešte väčšej kreatívnej voľnosti ponúka Geberit umývadla buď s otvorom pre batériu alebo bez otvoru. V závislosti od požiadaviek a stavebnej situácie je potom možné použiť stojančekovú umývadlovú batériu namontovanú priamo na umývadlovej mise alebo na doske, alebo nástennú podomietkovú batériu. Za túto rôznorodosť a výnimočné stvárnenie získali umývadla Geberit VariForm ocenenie za dizajn IF design award 2018.

Umývadlo Geberit VariForm

Rôzne typy umývadiel – s otvorom na batériu alebo bez otvoru. Zdroj: Geberit

Novinkou tohto roku je kúpeľňový nábytok, ktorý je určený pre umývadlá Geberit VariForm na dosku. Nové umývadlové a bočné skrinky boli vytvorené v minimalistickom dizajne. Ozdobná čierna hrana poskytuje vynikajúci vizuálny efekt na vrchnej doske skrinky, ktorá je vyrobená z odolného kompaktného laminátu.

kúpeľňový nábytok, ktorý je určený pre umývadlá Geberit VariForm

Kúpeľňový nábytok, ktorý je určený pre umývadlá. Geberit VariForm Zdroj: Geberit

Povrch skrinky nerušia žiadne úchytky – zásuvky sú vybavené mechanizmom push-to-open. Súčasťou umývadlovej skrinky je priestoro úsporná zápachová uzávierka, ktorá zaberá tak málo miesta, že zásuvky mohli byť navrhnuté bez výrezu a ich interiér je možné naplno využiť.

Ocenené umývadlá Geberit Variform

Ocenené umývadlá Geberit Variform. Zdroj: Geberit

Modulárny systém umožňuje flexibilné navrhovanie prispôsobené daným priestorovým dispozíciám. Môžete použiť jednoduchú skrinku alebo zostavu so skrinkami v rovnakej konštrukčnej výške, prípadne zostavu v tvare písmena L s väčšou spodnou skrinkou. Pokiaľ je v kúpeľni potrebný ďalší úložný priestor alebo dve umývadlá, možno zostavy vzájomne kombinovať. Nábytok sa dodáva vo farbe lesklá biela s matnou vrchnou doskou, lávovo čierna a orech hickory, takže ho možno bez problémov zladiť s ostatnými časťami interiéru.

Umývadlo Geberit VariForm

Modulárny nábytok k umývadlám na dosku. Zdroj: Geberit

Viac na www.geberit.sk/variform

Zdroj: PR Geberit Slovensko s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňový nábytok umývadlá
Zdieľať článok