Pes, sviečka, lak na nechty – domáce nehody bez následkov

07. 11. 2019 Zdieľať

Kúpanie domáceho maznáčika, horúci vosk horiace sviečky, farba na vlasy alebo vyliaty lak na nechty - žiadny problém pre vane a vaničky Concept Bette. Povrch BetteGlaze® je tvrdší ako mramor, plast alebo oceľ a pri bežnom používaní je takmer nemožné, aby bol výrobok poškodený niektorým z materiálov, ktoré sa bežne nachádzajú v kúpeľni. Zároveň je tento tvrdý a neporézny povrch podobný sklu absolútne hygienický, pretože nečistoty a baktérie na ňom nie sú schopné priľnúť. Tajomstvom BetteGlaze® je sila jeho ultratenké vrstvy.

Zoznámte sa s exkluzívnymi výrobkami oceľových smaltovaných vaní a sprchových vaničiek Concept BETTE vyrobených z glazovanej titánovej ocele. Viac ako päťdesiatročná skúsenosť a nekompromisná nemecká kvalita sú zárukou dlhodobého brilantného vzhľadu povrchu všetkých výrobkov, na ktoré výrobca poskytuje nadštandardnú tridsaťročnú obchodné záruku.


vane, vaničky

vane, vaničky
Ptáček – veľkoobchod, a.s.

Vane a vaničky majú výbornú tepelnú vodivosť a tým napríklad vane BETTE Concept 200 poskytujú vďaka prijatému teplu z vody veľmi komfortné a ničím nerušený pocit pri kúpaní. Zliatina a smalt z titánovej ocele, ako dokonalý vodič, teplo rýchlo pohlcuje a odovzdáva do celej vane vrátane oblasti krku a celého okraja vane. Vane sú veľmi pohodlné aj vďaka mäkkému profilu v zátylku. Posunutý odtok zároveň poskytuje komfortné plochu pre sprchovanie aj s možnosťou protišmykovej úpravy.


vane, vaničky

vane, vaničky
Ptáček – veľkoobchod, a.s.

Prepad je umiestnený po ľavej alebo pravej strane vane. Vane sú k dodaniu v rozmeroch: 1600 x 700, 1700 x 700, 1700 x 750 a 1800 x 800 mm. S komfortom užívania nie sú pozadu ani sprchovej vaničky, ktoré možno navyše vďaka variabilnému systému Universal inštalovať voliteľne v úrovni podlahy, mierne vyvýšené alebo so zvýšeným soklom. Sprchové vaničky BETTE Concept 300 majú bočné odtok odsadený k stene a poskytujú tak ešte väčšiu plochu pre chodidlá. Na prvý pohľad zaujmú precízne vyrobené rohy, vďaka ktorým možno vaničku integrovať do podlahy ako jednu veľkú dlaždicu a poskytujú tak neprahový komfort a začlení sa do každého architektonického návrhu. Vďaka svojim rozmerom (od veľkosti 900 x 900 do 140 x 1000 mm) poskytujú dokonalé riešenie pre akýkoľvek projekt a komfortné sprchovanie pre jednu alebo dve osoby. Tiež sprchové vaničky BETTE Concept 200 sú pohodlné, majú pekný tvar a premyslené detaily. Precíznosť v rohoch (rádius R10) umožňuje decentné napojenie na okolitú plochu bez nápadného množstvo silikónu v rohoch a svojím nadčasovým dizajnom a s hĺbkou len 25 alebo 35 mm poskytujú spoľahlivé riešenie pre trvalú hygienu a komfort v kúpeľni.


vane, vaničky

vane, vaničky
Ptáček – veľkoobchod, a.s.

Vaničky sú k dodaniu v rozmeroch: od 800 x 800 do 1000 x 1000 mm pri hĺbke vaničky 25mm a od 1200 x 800 do 1400 x 1000 mm pri hĺbke vaničky 35 mm.®

Nové výrobky Concept Bette teraz nájdete v predajnej sieti kúpeľňových štúdií Ptáček. Obráťte sa s dôverou na predajcu štúdií. Urobte prvý krok k Vašej novej kúpeľni a dohodnite si nezáväznú konzultáciu. Vyberať môžete aj z mnohých ďalších výrobkov renomovaných firiem a nájsť tak všetko potrebné pre Vašu novú kúpeľňu a toaletu.

www.kupelne-ptacek.sk 

ZDROJ PR článok spoločnosti Ptáček – veľkoobchod

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: vaničky
Zdieľať článok