Tenké línie vládnu!

05. 04. 2016
Zdieľať

Hľadáte inšpiráciu do kúpeľne? Nechajte sa zlákať novou kolekciou INO značky Laufen. Autorom je francúzsky dizajnér Toan Nguyen, ktorý prináša svieži vietor do klasických tvarov kúpeľňového vybavenia. Detailne prepracované konštrukcie s tenkými líniami vo vás navždy zanechajú dojem absolútnej ľahkosti!

Inovatívna kolekcia INO dizajnéra Toana Nguyena obratne využíva vlastnosti SaphirKeramik, ktorých hlavnou výhodou je robustný a tvárny materiál, ktorý umožňuje formovať pevné steny tenké ako plátok. Prednosti SaphirKeramik tiež tkvejú v jeho odolnosti – je totiž vyrobený zo žiarohliny, ktorá má dvakrát vyššiu tvrdosť ako klasická sklená keramika. A práve na týchto skvelých vlastnostiach INO stojí. Spolu s nápaditým dizajnom tak nová kolekcia povznáša kategóriu kúpeľňového vybavenia na novú úroveň.

Ľahučké objekty elegantne pracujúce s jemnými a napriek tomu stabilnými líniami zahŕňajú kúpeľňové umývadlá aj veľmi kvalitné vane a ďalšie kúpeľňové vybavenie vrátane kúpeľňového nábytku.


Tenké línie vládnu!

Tenké línie vládnu!
LAUFEN SK S. R.O.

Dominantou celej kolekcie je jedinečné umývadlo, ktoré spolu s odkladacím priestorom a podumývadlovou skrinkou vytvárajú jednoliaty kus. Jednoducho umývateľná polička je navrhnutá na umiestnenie k stene a ponúka variantu s umiestnením napravo či naľavo od umývadla. Tento unikátny dizajnový kúsok si okrem iného odniesol z veľtrhu ISH vo Frankfurte ocenenie Design Plus Award. Zakúpiť je možné aj samostatné umývadlá, ktoré je možné nainštalovať ako nástenné alebo vstavané v umývadlovej doske.


Tenké línie vládnu!

Tenké línie vládnu!
LAUFEN SK S. R.O.

Súčasťou súpravy INO je i samostatne stojaca vaňa, ktorá je vyrobená z nového špeciálneho materiálu Sentec. Vaňa sa môže pochváliť nielen svojou ľahkosťou a úzkymi okrajmi, ale aj tým, že je odliata z jedinej formy. Okrem toho má integrovanú opierku hlavy, čím vytvára dokonalú atmosféru relaxu a odpočinku.


Tenké línie vládnu!

Tenké línie vládnu!
LAUFEN SK S. R.O.

Okrem sanitárnej keramiky nezabúda Nguyen ani na kúpeľňový nábytok, ktorý vizuálne aj funkčne dopĺňa celú jeho kolekciu. Zlatým klincom je podumývadlová skrinka s ultratenkými dvierkami z pravej drevenej dyhy alebo lesklého hliníka, ktorých zakončenie presahuje cez strany a vytvára tak dojem jedného kusu bez viditeľného otvárania.

www.laufen.sk/sk/products/designlines/ino 

Kategória: Kúpeľňa, WC
Zdieľať článok

Diskusia