6 dôvodov, prečo je online nákup nábytku skvelý

18. 06. 2020 Zdieľať

Online nákup bol v posledných rokoch stúpajúcim trendom. To však tak úplne neplatilo pre Slovensko a Česko. Ľudia si radi prezerali produkty v e-shopoch, ale pri samotnej kúpe radšej uprednostnili kamennú predajňu. Online nákupu sa mnohí úplne neopodstatnene báli. To sa ale zmenilo.

Posledné týždne celému svetu dokázali, že fungovať sa dá aj prostredníctvom online služieb. Týka sa to aj nákupu nábytku. Dnes vám povieme, aké sú výhody online nakupovania nábytku a doplnkov do domácnosti u nás v Möbelix.

spáľňa

Zdroj: Möbelix

1. Pohoda a čas na premyslenie

Vybrať si z množstva krásneho nábytku dá zabrať. Nehovoriac o tom, ak patríte k nerozhodným povahám. Váš spoločník pri nakupovaní začne byť po chvíli zrejme nervózny z toho, že už polhodinu stojí pri tej istej sedacej súprave alebo pri komode, či inom produkte.

Z pohodlia domova si viete v kľude prezrieť celú ponuku nášho e-shopu. Máte čas popremýšľať nad farbami aj nad tým, ako vám bude daný kúsok ladiť v interiéri. Jednou z možností ako si uľahčiť rozhodovanie napríklad pri celkovej rekonštrukcii, je vytlačiť si fotografie produktov, ktoré sa vám páčia a nad ktorými uvažujete. Tieto fotografie umiestnite na veľký výkres. Budete tak vidieť, ako spolu ladia. Navyše, fotografie na výkrese sa dajú oveľa ľahšie presúvať a meniť, ako už zakúpený nábytok.

sedačka v interiéri

Zdroj: Möbelix

2. Žiadne otváracie hodiny – OTVORENÉ STÁLE

Zaniesť dieťa do školy, ísť do práce, vyzdvihnúť dieťa z krúžku, ponáhľať sa domov rýchlo navariť alebo dokončiť projekt do práce, a pomedzi to ešte stihnúť ísť kúpiť to, čo práve do domácnosti potrebujete. Pri pohľade na hodinky si častokrát uvedomíte, že už o pár hodín sa zatvárajú predajne a vás až obleje studený pot s otázkou, či to stíhate. V tomto chaose sa následne ľudia v predajni uchýlia k tomu, že sa rozhodnú pre nábytok, ktorý vlastne ani nechceli a nehodí sa im do domácnosti. Nasledujú zlé pocity, možno predaj nábytku a opäť ten istý kolotoč… S týmto je pri online nákupe koniec.

Nelimitujú vás žiadne otváracie hodiny. Náš e-shop je otvorený nonstop. Veríme, že to ocenia nielen ľudia, ktorí nebývajú v meste alebo nemajú na blízku našu predajňu, ale aj mamičky na materskej dovolenke, seniori a v podstate každý vyťažený človek. Za zmienku stojí nielen ušetrený čas a energia, ale aj ušetrené palivo.

záhradný nábytok

Zdroj: Möbelix

3. Benefity, ktoré inde nenájdete

V Möbelix vám ponúkame aj produkty s označením Dodanie zdarma – Online Only. Sú to produkty, ktoré je možné zakúpiť výlučne prostredníctvom nášho e-shopu. V kamenných predajniach ich teda budete hľadať márne. Výhodou pri nákupe takto označeného tovaru je, že vám ho privezieme domov úplne zadarmo.

Sortiment produktov s dodaním zdarma je naozaj široký, a preto je určite z čoho vyberať. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť a hľadáte nejakú inšpiráciu, navštívte stránku s Online Only inšpiráciami.

Zdroj: Möbelix

4. Bezpečnosť

Ľudia sa zo dňa na deň museli vzdať sociálnych kontaktov a zvyknúť si na nosenie ochranných pomôcok. Vyhradené nákupné hodiny pre seniorov, čakanie v rade pred obchodnými prevádzkami a bojovanie s pocitom, či sme stále chránení. Aj keď sa v našej krajine uvoľňujú opatrenia, stále je mimoriadne dôležité dbať na vlastnú bezpečnosť. Pri online nákupe vám preto garantujeme maximálnu bezpečnosť.

Nemusíte ísť do predajne a stretnúť sa tam s inými ľuďmi. Dokonca ani pri vyzdvihnutí tovaru na našich odberných miestach neprichádzate do kontaktu so žiadnym naším pracovníkom.

Naďalej tiež môžete objednávať tovar s dodaním – kuriérska spoločnosť aj naša doprava stále fungujú. Z dôvodu dodržiavania bezpečnosti, dodanie prebieha pred prvé vchodové dvere, bez vstupu kuriéra dovnútra.

spáľňa

Zdroj: Möbelix

5. Šikovní pomocníci

Čaká vás v najbližšom čase kúpa nového matraca? Jeho výber je proces, ktorý by ste rozhodne nemali podceniť. Ide o investíciu na niekoľko rokov. V posteli priemerne strávime aj 8 hodín denne. Správny výber matraca ovplyvní, či sa ráno prebudíte svieži a dobre naladený alebo mrzutý a dolámaní. Každý má pri jeho výbere iné nároky, či už ide o výšku, materiál alebo tvrdosť. Pokiaľ je pre vás výber nového matraca španielskou dedinou, určite vyskúšajte náš interaktívny konfigurátor matracov. Stačia štyri kroky a poradca vám ponúkne matrace ako šité na mieru. To všetko zvládnete z pohodlia domova a budete mať aj dostatok času na to, porozmýšľať, ktorý s ponúkaných matracov je ten pravý.

Maximálne pohodlie si môžete dopriať aj pri plánovaní novej kuchyne. Stačí vám k tomu počítač s pripojením na internet a náš kuchynský konfigurátor. Pomocou neho si môžete vybrať jeden z našich kuchynských blokov a upraviť si jeho vzhľad podľa vašich predstáv. Môžete tak získať predstavu, aká farebná kombinácia by sa vám najviac páčila. Že ste nenašli presne ten blok, ktorý by vám do kuchyne pasoval? To vôbec nevadí! My v Möbelixe vám ponúkame i takzvané 3D plánovanie kuchyne od Vás z domu. Ak si takéto plánovanie objednáte, naši zamestnanci sa s Vami spoja a naplánujú Vám Vašu kuchyňu podľa Vašich predstáv. Táto služba je spoplatnená. Ak sa ale rozhodnete, že danú kuchyňu si u nás necháte zrealizovať, bude vám táto čiastka odpočítaná z finálnej ceny.

záhradný nábytok

Zdroj: Möbelix

6. Blog, inšpirácie a rady

Na našom webe nájdete Blog o bývaní, ktorý je plný zaujímavých rád a inšpirácií. Vďaka tomu viete čo je aktuálne v móde, ako si zariadiť svoj byt v jednotlivých štýloch a ako si vybrať ten správny nábytok. Inšpirovať sa môžete aj fotografiami. Na základe týchto rád a inšpirácií môžete následne prezerať produkty u nás v e-shope a vybrať si tak to, čo sa zhoduje s danými odporúčaniami. Aj vďaka tomu si svoj domov zariadite so štýlom a bude vidno, že každý kúsok nábytku ste mali premyslený do posledného detailu.

Zdroj: PR článok Möbelix SK, s. r. o.

Kategória: Nábytok
Tagy: plánovanie kuchyne
Zdieľať článok