Vianoce na novej sedačke

Vianoce na novej sedačke

21. 11. 2012 Zdieľať

Vianoce sú čas radosti a pokoja, tak prečo si ich nevychutnať v maximálnom pohodlí na moderných kožených sedačkách. Vybrať si ich môžete zo širokej palety modelov a farebných vyhotovení.

Z pestrej ponuky vás najviac zaujme luxusná kožená sedacia súprava ASTHER. Tá sa vyznačuje trendovými kovovými nohami a polohovateľnými opierkami, ktoré ešte viac umocnia komfort sedenia. Poťah tvorí hrubá celokoža. Sedáky sú prešívané „dvojihlovkou“, čím sa vyzdvihuje ich luxusný charakter. Rohová sedačka je v ponuke v ľavom aj pravom vyhotovení a v rôznych farebných odtieňoch od bielej cez sivú, kávovú až po čiernu. 

 
Originálna sedacia súprava ASTHER tak nie je len kus nábytku, ale aj doplnok, ktorý dotvorí celkový interiér vášho bytu či domu. Na luxusnú sedačku práve prebieha top akcia, vďaka ktorej si ju môžete kúpiť za výhodnú cenu 1 890 € s možnosťou dodania sedačky do Vianoc
 
Viac informácií o rozmeroch sedacích súprav, termínoch dodania a iných dostupných modeloch nájdete na stránke akciové sedačky. Na vlastnej koži si sedačku Asther, ako aj iné modely môžete otestovať v predajniach EuroSofa Sedačky v Bratislave a Banskej Bystrici.
Kategória: Aktuality Nábytok
Zdieľať článok