Prečo sa RUSTICA rozhodla pre optiku?

Prečo sa RUSTICA rozhodla pre optiku?

26. 05. 2008
Zdieľať

V centre bratislavskej Dúbravky vyrástol polyfunkčný dom tretieho tisícročia spoločnosti Area RK - Rustica. Svojim vyšším štandardom vybavenia sa zaraďuje medzi objekty plne uspokojujúce potreby bývania moderného človeka dnešnej doby.„Od začiatku bolo našim zámerom vybudovať objekt, ktorý poskytne viac ako len priestor na bývanie. Ponúknuť miesto, v ktorom budú môcť obyvatelia spokojne žiť, pracovať a aj sa zabávať a to s najnovšími vymoženosťami, vrátane najlepších komunikačných technológií,“ uviedol Tibor Tabery, obchodný riaditeľ Area RK.

V Rustice sa preto rozhodli využiť pre zabezpečenie komunikačných potrieb obyvateľov tú najprogresívnejšiu technológiu, ktorú súčasná veda pozná – optické vlákna od spoločnosti Orange Slovensko.


Prečo sa RUSTICA rozhodla pre optiku?

150268

Obyvatelia Rusticy sa tak vďaka optike môžu tešiť na ponuku najrýchlejšieho internetu, televíziu v digitálnej kvalite s výborným obrazom aj zvukom a širokou ponukou programov, filmy vo vysokom rozlíšení, domácu videopožičovňu, či lacné telefonovanie. Zavedenie optickej linky do budovy je zároveň vynikajúcou investíciou do budúcnosti a zvyšuje tak hodnotu nehnuteľnosti. k si raz obyvatelia zvyknú na výhody optickej linky, jediným dôvodom, prečo sa ich budú musieť vzdať, bude rozhodnutie sa odsťahovať. Po tom, čo si zažijú rýchlosti optiky, návrat k DSL by sa dal prirovnať ku výmene mercedesu za trabant. A návrat k dial-up pripojeniu až k jazde kočom,“ hovorí Martin Čerňák, z Orangeu.

Kategória: Bývanie
Tagy: internet tv
Zdieľať článok

Diskusia