27. 04. 2006
Zdieľať

Čo tak skúsiť niečo netradičné, napríklad fondue? Zadovážte si stojan na fondue s horákom, vidličkami a hrncom na omáčku. Ku klasickému syrovému fondue patrí chlieb, biele víno, hrozno. Pri príprave párty vyberajte doplnky v jednom farebnom tóne, pôsobí to elegantne. A nezabudnite na kvety a sviečky, dodajú stolu sviatočnú atmosféru.


Záhradná párty

47630
Dominik Vlaheko


Záhradná párty

47631
Dominik Vlaheko

Súprava na fondue z antikora – stojan s horákom, osem vidličiek, každá označená, aby hostia pri stole ľahko našli tú svoju. Cena 1770 Sk. Antikorový hrniec na omáčku s hrubým dnom. Cena 4810 Sk. Predáva Luis, Polus. Váza Sensibel z modrého fúkaného skla. Dizajn: Maria Kariis. Výška 17 cm. Cena 129 Sk. Predáva IKEA.


Záhradná párty

47632
Dominik Vlaheko


Záhradná párty

47633
Dominik Vlaheko

Trojdecové poháre Diod z modrého fúkaného skla. Dizajn: Anne Nilsson, každý kus je originál. Vhodné do umývačky riadu. Cena 69 Sk/ks. Džbán Brygd z fúkaného skla, každý kus je originál. Objem: 1,4 l. Cena 199 Sk. Tmavomodré podložky Pannå pod hrniec aj poháre. Cena veľkej podložky 69 Sk, cena šiestich podložiek 69 Sk. Predáva IKEA. Miska Syntes Glas z modrého skla. Dizajn: Susan Pryke. Priemer 14 cm. Vhodná do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu. Krúžok na papierové obrúsky Spalt z hliníka. Dizajn: Bodrul Khalique. Cena 179 Sk/6 ks. Súčasťou balenia je 24 menoviek. Trojvrstvové papierové obrúsky Edera z bieleného nechlórovaného papiera s výbornou sacou schopnosťou. Dizajn: Jon Eliason. Cena 69 Sk/bal (50 ks). Predáva IKEA.

Kategória: Bývanie Doplnky Kuchyňa, jedáleň Štýl
Tagy: domáci pomocníci fondue piknik rx
Zdieľať článok

Diskusia