Vyhrajte balíček inovovaných prostriedkov Henkel

03.08.2018  |  

Dodajte svojej domácnosti nový rozmer čistoty a sviežosti. Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a jeden z piatich balíčkov môže by váš.

 
Nový WC blok Bref Perfume Switch s revolučnou technológiou AquaActive obsahuje dve rôzne vône, ktoré sa uvoľňujú nepretržite. Prvá vôňa sa uvoľní, keď je WC blok suchý. Druhá – silnejšia vôňa sa aktivuje po kontakte s vodou, čiže po každom spláchnutí. 
 
Na výber sú hneď tri varianty ovocných vôní – jablko & lekno, broskyňa & jablko a kombinácia vône mora s citrusmi. 
 
Inovovaný rad Perwoll Renew Advanced Effect s technológiou Fibrex obsahuje vylepšenú formulu, ktorá je vytvorená na báze vlasovej technológie. Počas prania sa dôkladne stará o vlákna v textíliách, vďaka čomu sa zachovávajú pôvodné farby, tvar a kvalita oblečenia. Perwoll. Perwoll Color & Fiber je teraz v novom atraktívnom červenom balení. 
 

Teraz sú Persil gély nielen o 40% účinnejšie v každej kvapke, ale aj ohľaduplnejšie k životnému prostrediu vďaka koncentrovanejšiemu zloženiu, menšej spotrebe oxidu uhličitého v procese dopravy, menšiemu množstvu plastového odpadu a nižšej spotreby vody na výrobu gélu.  Gély Persil 360° Complete Clean kúpite v novej modernizovanej fľaši. 

Súťažná otázka:

Aká je hlavná téma tohto vydania časopisu Môj dom?
 
A) Detské izby
 
B) Kuchyne
 
Odpovede posielajte do 1.8. 2018 prostredníctvom e-mailu na adresu: sutaz@jaga.sk, predmet: Súťaž Môj dom Henkel. Do e-mailu uveďte svoje kontaktné údaje.
 
Výhercu aj podmienky súťaže nájdete na www.mojdom.sk. Použité fotografie sú ilustračné. 

Tagy:
Henkel WC čističe

Top články

Najnovšie knihy a časopisy