Rodinný dom LAGUNA 13

29.08.2015  |     

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom LAGUNA 13 bez podpivničenia je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom menšej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu. Dominantným priestorom úsporne riešenej dispozície rodinného domu je obývacia hala s jedálňou a krbom. Zo spoločnej haly sú prístupné ostatné obytné priestory v rodinnom dome. Samostatná kuchyňa je v prednej časti domu.

Z kuchyne je prístupná práčovňa a komora. Rodičovská spálňa je hneď vedľa kúpeľne, oddelená od detských izieb. Dve detské izby tvoria samostatný blok prístupný tiež z obývacej haly.V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

Orientačná cena od:
97 300 €

Cena projektu od:
915 €

Počet osôb
4

Zastavaná plocha
118 m2

Obytné miestnosti
5 a viac

Obostavaný priestor
535 m3

Počet podlaží
jednopodlažný

Výška hrebeňa od strechy
+ 5 m

Úžitková plocha
95 m2

Orientácia hlavného vstupu
S, SV, V

Obytná plocha
67 m2

Garáž
Nie

Autor projektu:
PROmiprojekt, s.r.o.

Popis činnosti:
Spoločnosť PROmiprojekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave sa zaoberá projekčnou a stavebno-obchodnou činnosťou. Založená bola v roku 2004. Jednou z hlavných priorít je individuálny prístup ku klientovi, profesionalita a flexibilita, čo v konečnom dôsledku zaručuje spokojnosť našich zákazníkov. V súčasnej dobe má naša spoločnosť obchodné zastúpenie v dvadsiatich mestách v rámci celého Slovenska. Našim cieľom je ponúkať kvalitné moderné bývanie s ohľadom na všetky moderné aspekty života a požiadavky zákazníkov so zabezpečením adekvátneho servisu. Spoločnosť PROmiprojekt, s.r.o. ponúka svojim klientom komplexné poradenstvo a konzultácie v rámci svojho pôsobenia a vykonávaných činností.

www.promiprojekt.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Vidiecke bývanie plné slnka a pohody: Čo sa stane, keď časť strechy otvoríte slnku?

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky