PRESOTTO - obývacie izby pre dynamických ľudí

11.04.2018  |     

Dnešné obývacie steny sa od tých predchádzajúcich výrazne odlišujú. Trendom posledných rokov je jednoduchá obývacia zostava tvorená solitérnymi skrinkami montovanými priamo na stenu. Masívnym nábytkovým zostavám definitívne odzvonilo. Zelenú má odľahčený a funkčný nábytok dodávajúci pocit harmónie a slobody.

Taliansky výrobca nábytku Presotto predstavuje jednoduché dizajnové riešenie úložného priestoru, ktoré vyžaduje súčasná obývacia izba.  Každý jednotlivý prvok sa ľahko kombinuje s ostatnými, čo vám umožní najlepšie vyplniť priestor bez toho, aby ste zabudli na estetiku. Rôzne farby a rôzne povrchové úpravy ako ecomalta alebo prírodný kameň, dodajú vášmu nábytku osobný dojem, ktorý je jedinečný. 

Presotto ponúka tri nábytkové systémy obývacích stien s neobmedzenými možnosťami kombinovania:  

I-modularART je modulárny a všestraný nábytkový systém, ktorý ponúka nový kreatívny pohľad na materiály, farby, prírodu a technické prvky. 

I-modularART #286 - cena na vyžiadanie

I-modularART #276 -  cena na vyžiadanie

InclinART je prvý nábytkový systém konštruovaný s variabilnou osou, čím sa mení hĺbka skriniek a ich tvar. Výsledkom je nový spôsob vnímania a používania hmoty: plochy už nie sú rovnobežné so stenou, ale sklonené smerom k divákovi, ktorý si môže vychutnať nové perspektívy.

 InclinART - #369  - cena na vyžiadanie

InclinART - #261 –  cena na vyžiadanie

CrossART je modulárny prispôsobiteľný systém knižníc založený na kombinácii bočníc, ktoré sú upravené tak, aby do nich zapadli stenové jednotky I-modulART a InclinArt. 

 CrossART – #534 – cena na vyžiadanie

CrossART –  cena na vyžiadanie

Presotto ponúka aj vstavané technológie pre vašu obývaciu izbu, napríklad integrovanú nabíjaciu stanicu pre pripojenie akéhokoľvek smartphonu či elektrický krb, ktorý využíva rafinovanú a exkluzívnu technológiu pre vytváranie neuveriteľne realistických plameňov. Efekt plameňu sa nastavuje praktickým diaľkovým ovládaním. 3D efekt využíva osvedčenú ultrazvukovú technológiu na vytvorenie veľmi jemne rozprašovanej vody, ktorá je osvetlená, aby simulovala horiace plamene a dym.


    
www.leardo.sk 

Tagy:
nábytok obývacie steny

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rodinný dom v Nitre: Interiér vo vidieckom štýle a veľká zimná záhrada

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 11/2019 v predaji


Rebelské Vianoce
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky