Zbavte sa natrvalo škvŕn a plesní na stenách

12.10.2012  |  

Škvrny od zatečenej vody a plesne na vlhkých miestach nám často znepríjemňujú život v domácnosti. Ako sa ich ľahko a hlavne úspešne zbavíme? Účinným pomocníkom pri ich odstránení sú výrobky radu REMAL od spoločnosti BARVY A LAKY Teluria.

Na škvrny od nikotínu, dymu a zatečenej vody je ideálne použiť základný krycí náter – REMAL FLEK-STOP. Po jeho zaschnutí je nutné vykonať finálnu úpravu steny maliarskym náterom. Na ten je efektívne použiť ktorúkoľvek bielu i natónovanú maliarsku farbu z radu REMAL.

Pri odstraňovaní plesní je dôležité zbaviť sa nielen samotnej plesne, ale aj príčiny jej vzniku. Pleseň na stene uvoľňuje jedovaté, alergénne a niekedy i karcinogénne toxíny. Náter REMAL TERMOKOMFORT. eliminuje vznik tepelných mostov a antikondenzačnými účinkami pôsobí proti zrážaniu vlhkosti, čím odstraňuje príčinu vzniku plesní. 
Na už vzniknuté plesne je vhodný výrobok REMAL SANAL, ktorý pleseň po nanesení na steny zničí. Jeho použitie tak nie je spojené s okamžitým vybielením, ako je bežné u prípravkov na báze chlórnanov. Po očistení miesto natrieme výrobkom s preventívnym protiplesňovým účinkom – najlepšie REMALOM PROTIPLESŇOVÝM.
 
Viac informácií získate na internetových stránkach www.bal.sk, www.kuzlofarieb.sk, alebo na emailovej adrese bal@bal.sk
 
Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.

BAL SLOVAKIA, s.r.o.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy