Tehly a k nim až 400 € na nákup na Alza.sk! Začína sa Jarná akcia HELUZ

02.02.2018  |  

Výrobca moderných tehál HELUZ začína 1. februára akciu „K tehlám HELUZ navyše poukaz na nákup na Alza.sk“. Za objednávku tehál môžu zákazníci získať poukaz v hodnote až 400 €. Ten možno uplatniť v e-shope Alza.sk na ľubovoľný tovar z aktuálnej ponuky.

Spoločná akcia tehliarskej spoločnosti HELUZ a internetového obchodu Alza.sk bude prebiehať od 1. februára do 30. apríla. Je určená zákazníkom, ktorí sa v tomto roku chystajú stavať. Ak si v stanovenom termíne nechajú v HELUZE spracovať ponuku a následne si tu tehly objednajú, môžu získať až 400 €. 

Podmienkou na získanie poukážky je registrácia na www.heluz.sk/akcie/ do 30. apríla 2018, zaslanie podkladov pre spracovanie ponuky a následná objednávka materiálu do 14. mája 2018. Do konca mesiaca je potom nutné vykonať vývoz materiálu. Tento termín možno posunúť zložením kaucie do polovice júna.

Hodnota poukážky sa líši podľa typu objednaných tehál. Za tehly HELUZ FAMILY 2 in 1 alebo HELUZ FAMILY je hodnota darčekového poukazu 400 €, pri ostatných tehlách je hodnota darčekového poukazu 200 €. 

Akcia sa vracia znovu po roku. Novinkou je, že uplatnenie poukážky nie je limitované, možno za ňu nakúpiť akýkoľvek tovar z aktuálnej ponuky na Alza.sk. Platnosť kupónu je do 31. decembra 2018. 

www.heluz.sk/akcie/

Tagy:
tehly Alza Heluz

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy