Jeseň v čistej záhrade bez psích exkrementov

29. 10. 2020 Zdieľať

Našich miláčikov milujeme, akoby to boli členovia rodiny. Tieto stvorenia toho veľa nepotrebujú, no okrem lásky, jedla a pohladenia si určite zaslúžia žiť v čistom prostredí. Mnohí z nás sa už zmierili s tým, že mať psíka na záhrade je spojené s exkrementami a zápachom psieho moču. Opak je však pravdou.

Na vašej záhrade môže byť čisto a jediná vôňa, ktorú ucítite, bude vôňa čerstvej trávy a stromov. Už si to predstavujete? Poďte snívať spolu s nami.

Jesenná záhrada bez zápachu

Aj vám sa už stalo, že ste pri zbere jesenného lístia narazili na nepríjemné psie exkrementy, zničený trávnik či zažltnuté listy rastlín? Ak máte na záhrade štvornohého ochrancu, nie je to náhoda. Obnova trávnika, sadenie nových rastlín či oprava poškodených stien domov v dôsledku agresívneho psieho moču môže stáť tisíce eur. Slováci prišli s jednoduchým a veľmi efektívnym riešením, akou je psia toaleta – ECO DOG TOILET.

psie toalety

Psíky či sučky si bez problémov nájdu cestu k psej toalete. Zdroj: ECO DOG PARTNER

Jednoduchá obsluha

Psie toalety ECO DOG TOILET fungujú na princípe priveď-pochváľ-odmeň. Tento jednoduchý vzorec už určite poznáte z učenia psíka na iné, základné povely. Rozhodne nejde o žiadnu raketovú vedu a váš psík či sučka, šteniatko či starší jedinec si hravo zvyknú na stanicu ECO DOG TOILET ako na jediné miesto na záhrade, kde vykonajú svoju potrebu. Stanica obsahuje jedinečnú filtračno-absorpčnú zmes s feromónmi, ktoré lákajú psíka, aby svoju potrebu urobil priamo na tomto mieste. Následne sa či už tekutý alebo tuhý exkrement zbaví v tejto zmesi svojho zápachu a všetkých baktérií, čo významným spôsobom chráni vaše zdravie. Netreba totiž zabúdať na to, že rovnako, ako v ľudskom svete, sú aj v psej ríši prítomné rôzne choroby, baktérie a vírusy a mnohé z nich sa ukrývajú práve v ich exkrementoch.

psie toalety

Model HOME so solárnym panelom, osvetlením a senzorom pohybu. Zdroj: ECO DOG PARTNER

Z tohto dôvodu nestačí ich výlučky len manuálne zbierať. Pri takejto metóde sa totiž spomínané baktérie či vírusy dostávajú do pôdy a ich zvyšky sa aj po zodvihnutí stále nachádzajú na listoch rastlín a na iných miestach. Ak máte napríklad malé deti, vnúčatá alebo ste si už aj sami priniesli nepríjemné hnedé prekvapenie zo záhrady na topánke domov, určite oceníte inováciu v podobe ECO DOG TOILET. Psia toaleta totiž koncentruje ich výlučky na jednom mieste, a tak si už žiaden z nich na topánke neodnesiete.

O servis toalety sa pravidelne starajú pracovníci ECO DOG TOILET. Aby všetko fungovalo na sto percent, pravidelne dopĺňajú feromóny a toaletu čistia tak dôkladne, že ju máte stále ako novú.

Karanténa-záhrada plná exkrementov?

Zostali ste v dôsledku opatrení v súvislosti s korona krízou doma? Nachádzate sa v karanténe a na žiadne dlhé venčiace prechádzky sa žiaľ nemôžete vybrať? Psia toaleta ECO DOG TOILET vám pomôže udržať čistú záhradu aj v takýchto situáciách. Na výber máte hneď z niekoľkých modelov, ktoré krásne doplnia dizajn vašej záhrady. Spoľahnúť sa na ňu môžete aj v noci, keďže jeden z modelov obsahuje solárny panel a svetlo, vďaka ktorému ani venčenie v tme nie je problém.

Túžite aj vy po čistej záhrade, bez obáv pred baktériami a vírusmi? Pre viac informácií kliknite na www.psiatoaleta.sk, či zavolajte na +421 948 996 992.

Redaktor: Katarína Veslárová

Zdroj: PR ECO DOG PARTNER, s. r. o.

Kategória: Ekolife
Tagy: Psia toaleta
Zdieľať článok