Umyje riad bez reptania

25. 04. 2006
Zdieľať

Po dobrom obede či večeri v mnohých domácnostiach pokazí chuť jedla otázka typu: A kto umyje riad? Scenár môže byť takýto: buď sa všetci zúčastnení tvária nezúčastnene, alebo vznikne malá rodinná hádka. A pritom stačí tak málo – umývačka riadu – nenápadná, tichá, ukrytá v kuchynskej linke či stojaca vedľa nej, ktorá bez zbytočných rečí umyje, čo do nej naložíte.

Aký typ umývačky si vybrať?

Na výber máte hneď niekoľko možností – voľne stojacu, zabudovateľnú, kompaktnú či plne integrovateľnú. Pri kúpe je dôležité zohľadniť nielen dizajn, cenu a funkcie, ale aj priestorové možnosti vašej kuchyne. Voľne stojace umývačky riadu sú cenovo prístupnejšie ako zabudovateľné. Umývačku môžete umiestniť vedľa kuchynskej linky alebo pod dosku linky (ak to jej technické parametre dovoľujú).


Umyje riad bez reptania

52493

Zabudovateľné umývačky je vhodné kupovať ako súčasť celej kuchynskej zostavy v niektorom kuchynskom štúdiu. Na trhu sú dostupné umývačky so šírkou 60 cm, ktoré sa uplatnia najmä vo väčších domácnostiach, kde sú hory špinavého riadu každodennou záležitosťou. Ak ste vlastníkom garsónky alebo preferujete život v štýle single, určite využijete umývačku riadu so šírkou 45 cm. Osobitnou kategóriou sú takzvané zásuvkové umývačky. Aby ste sa v kuchyni príliš nenachodili a zbytočne nezohýbali, umiestnite umývačku riadu čo najbližšie k drezu.

Kategória: Nezaradené
Tagy: riad umývačka riadu
Zdieľať článok

Diskusia