Dávate si do poriadku bývanie? Neplaťte diletantom, zavolajte si profíkov a ušetríte!

27. 04. 2012
Zdieľať

Praskol Vám radiátor, striekala batéria, potrebovali ste opraviť elektriku či nefunkčný zvonček? Chceli ste ušetriť a namiesto toho ste vyhodili dvakrát toľko peňazí. S profesionálnym tímom www.komplet.sk sa vám to už nikdy nestane!

— Advertorial — KOMPLET s.r.o.

Určite ste sa s tým stretli, „super robotníci“ nasľubujú hory doly, vychvália sa, jednoducho máte pocit, že lepšie ste si už nemohli vybrať. Potom rýchlo niečo urobia, vezmú peniaze a zmiznú ako gáfor. Až  keď odídu, zistíte, že nič nie je urobené tak, ako ste pôvodne chceli. Navyše vám chýba nové kladivo, ktoré si zrejme


Dávate si do poriadku bývanie?  Neplaťte diletantom, zavolajte si profíkov a ušetríte!

1097474
KOMPLET s.r.o.

omylom pribalili. Radi by ste vykonané práce niekde reklamovali, ale neviete ako „super talentovaných robotníkov“ zohnať. Telefónne číslo, ktoré na nich máte nefunguje a iný kontakt nemáte, kolotoč sa začína odznova.

Neriskujte pri výbere firmy spoľahnite sa radšej na profíkov, nenechajte si svoj dom alebo byt ničiť neodbornými zásahmi. Na  www.komplet.sk nájdete všetko, čo potrebujete. So všetkými službami si poradia naši certifikovaní a školení pracovníci. Čo budeme potrebovať, si prinesieme. Nelátame, ale modernizujeme. Pomôžeme všade, v domoch, bytoch, polyfunkčných objektoch a aj vo výrobných prevádzkach. Elektrika, voda, plyn, kúrenie, kanalizácie, to a viac jednoducho zvládneme a vy si môžete spokojne ísť trebárs na nákup.

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Tagy: komplet
Zdieľať článok

Diskusia