21. 10. 2005
Zdieľať

Málokto si zrejme uvedomuje, že kľučky na dverách patria medzi veci, ktoré používame najčastejšie. „Podávame“ si ich niekoľkokrát denne. A každá z nich v nás vyvolá nejaký dojem. To, či dobre padne do ruky, či je príjemná na dotyk, ako sa s ňou manipuluje... ale aj to, ako ladí s ostatným zariadením. Preto by výber kľučky nemal byť zanedbateľnou činnosťou, ale akousi bodkou pri dokončovaní interiéru.
Kľučka – vec prozaická

32674


Kľučka – vec prozaická

32675


Model Amsterdam zo strieborne eloxovaného hliníka. Rukoväť je z antikoróznej ocele. Cena 663 Sk bez DPH. Predáva Schachermayer.


Kľučka Bergen z mosadze alebo hliníka. Na povrchovú úpravu sa používa kombinácia leštenej a matnej mosadze alebo lesklého a matného chrómu. Cena 1350 Sk bez DPH. Predáva Schachermayer.


Kľučka – vec prozaická

32673


Kľučka – vec prozaická

32668


Kľučka Rodos je vyrobená z mosadze s lešteným povrchom. Vyrába sa aj v kombinácii lesklého a matného chrómu. Cena 767 Sk bez DPH. Predáva Schachermayer.


Kľučka Cigno od firmy Bos s povrchom z leštenej mosadze kombinovanej s bielym porcelánom. Pár kúpite za 590 Sk. Predáva Bos Bratislava.


Kľučka – vec prozaická

32670


Kľučka – vec prozaická

32671


Interiérová kľučka s rozetou Ida od firmy Otero má povrch z matného niklu. Cena 2515 Sk. Predáva Metalia.


Kľučka Vivien s aktuálnym povrchom z lešteného chrómu kombinovaného s antikorom. Cena 1565 Sk. Predáva Metalia.


Kľučka – vec prozaická

32669


Interiérová kľučka s rozetou Pallas od firmy Otero. Na povrchovú úpravu kľučky sa použila kombinácia matného a lesklého chrómu. Cena 2085 Sk. Predáva Metalia.Kategória: Doplnky Dvere, brány
Tagy: dvere dvr extraklucka kľučka
Zdieľať článok

Diskusia