Elegancia, nápaditý dizajn a najvyššia kvalita pre Vašu kúpeľňu

15. 12. 2015
Zdieľať

Radiátory P.M.H. sa radia medzi exkluzívne značky. Radiátory je možné zapojiť na elektrinu, centrálne či kombinovane vykurovanie. Ďalej sú v ponuke aj elektrické sušiaky vykurované vykurovacím káblom vo vnútri "suchá báza". Radiátory sú ponúkané v mnohých rozmeroch a farebných prevedeniach. V ponuke nájdete aj príslušenstvo k radiátorom v podobe háčikov, madiel, ale aj ventilov a vykurovacích tyčí.

Venus, Fenix – elektrické sušiaky sú veľmi praktické a flexibilné vyrobené z leštenej nerezovej ocele. Otočné ramená poskytujú minimalistický vzhľad. Ramená radiátorov je možné otočiť o 180 °, ktoré umožňujú jednoduché zavesenie uterákov. Tento elektricky sušiak je vykurovaný vykurovacím káblom  vo vnútri. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaku. Zákazník má na výber pripojenie so skrytým elektrickým pripojením alebo pomocou kábla.

Kares – novinka 2016

Vertikálny sušiak Kares nájde svoje uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo rozloženie. Vyberte si len počet sušiakov Kares a podľa Vašich predstáv ich umiestnite do radu alebo samostatne. Kares je doplnený o dizajnové háčiky, aby bolo možné ľahko zavesiť uteráky. Tento elektrický sušiak je vykurovaný vykurovacím káblom vo vnútri.


Radiátor Theia

Radiátor Theia
P.M.H. Invest & Trade, s.r.o.

Radiátor Theia – novinka 2016

Kombinácia obľúbeného radiátora Rosendal a Kronos. Konštrukcia tohto radiátora ponúka jednoduché zavesenie uteráku zo strany. Na vertikálnych rúrkach je radiátor navyše doplnený o háčiky.


Radiátor Kronos

Radiátor Kronos
P.M.H. Invest & Trade, s.r.o.

Radiátor Kronos

Facelift radiátora Kronos zvýraznil jeho eleganciu. Doplnil sa okrasnú stredovou lištou s eloxovou úpravou. Lištu je možné v prípadnej potreby jednoducho demontovať.


Pluto

Pluto
P.M.H. Invest & Trade, s.r.o.

Pluto – novinka 2016

Pluto rozšíril rad hranatých radiátorov firmy PMH. Hranaté profily o rozmere 35 x 35 mm sú doplnené o elegantné hranaté háčiky.


Vykurovacia tyč - PMH-HT2

Vykurovacia tyč – PMH-HT2
P.M.H. Invest & Trade, s.r.o.

Vykurovacia tyč – PMH-HT2

Elektrické vykurovacie teleso s termostatom umožňujúce nastavenie teploty v rozmedzí 30-60 ° C. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu. Funkcia proti zamrznutiu tekutiny. Nízka spotreba energie počas prevádzky vďaka pokročilej elektronike. 2h nastavenie max. Výkonu s automatickým vrátením na pôvodné nastavenie – + 2h BACK – alebo automatickým vypnutím – funkcia -2h OFF. Termostat je možné otáčať o 320 ° C (ľahšiu montáž).

www.pmh-co.cz

Kategória: Energia
Tagy: radiátor
Zdieľať článok

Diskusia