Krása strešnej krytiny od KM Beta

03. 07. 2009 Zdieľať

Krása nie je všetko. Ale ruku na srdce, kto z nás by si dnes vedel predstaviť multifunkčný objekt, ktorý by prekonal všetky požiadavky na fungovanie, a pritom by bol beztvarý a nevzhľadný? Betónová krytina od KM Beta je kvalitný výrobok so znamenitými fyzikálnymi vlastnosťami a príťažlivým vzhľadom, ktorý vie prepožičať akejkoľvek šikmej streche.

—– Komerčná prezentácia spoločnosti KM Beta spol. s r.o. —–

Vo fáze projektu sa architektonické aj konštrukčné požiadavky na strechu prispôsobujú možnostiam a želaniu investora. Návrh stvárnenia strešného plášťa musí vychádzať z pôdorysného riešenia budovy, okolitého prostredia i farby fasády. Pritom každá strecha musí byť navrhnutá v súlade s normou STN 73 1901 o základných ustanoveniach navrhovania striech. Široké portfólio spoločnosti KM Beta dokazuje, že jej betónová strešná krytina sa plasticky prispôsobí a dodá jedinečný vzhľad nielen rovinným, ale aj členitým a výrazovo náročným šikmým strechám.

Farba, tvar a povrchová úprava krytiny

Rozsiahle spektrum možných kombinácií farby a tvaru strechy i škridly umožňuje vytvoriť originálnu strechu podľa predstáv architekta a investora. Betónová krytina KM Beta sa vyznačuje vysokou odolnosťou, pevnosťou a životnosťou odhadovanou až na 100 rokov. Kvalitný prírodný materiál zabezpečuje dokonalú funkčnosť strešného plášťa a ochranu užívateľov domu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Moderná technológia premeny prírodných materiálov na kvalitnú a odolnú škridlu sa už dávno odklonila od jej stvárnenia v pôvodnom sivom odtieni. Technológia výroby, ktorá zodpovedá systému riadenia kvality ISO 9001: 2001, zaručuje, že škridly sú rovnako farebné v celom svojom priereze. Navyše, povrchovou úpravou možno docieliť nielen vyššiu odolnosť strechy a jej farebnú stálosť, ale aj rovnomerné rozloženie farebnosti na celej ploche strechy.

Škridla KMB Beta

Betónová škridla KMB Beta síce prichádza na trh aj v štandardnom vyhotovení bez povrchovej úpravy v mäkkej okrovej farbe, omnoho populárnejšie sú však škridly KMB Beta s povrchovou úpravou, ktorá zvyšuje odolnosť materiálu a znižuje nasiakavosť. Škridly KMB Beta v matnom prevedení Elegant sa ponúkajú v siedmych farebných odtieňoch (tehlová, višňová, hnedá, sivá, zelená, modrá a štýlová čierna). Päť odtieňov možno dodať so špeciálnym dvojitým akrylátovým nástrekom v lesklej povrchovej úprave Briliant.

Škridla KMB Hodonka

KMB Hodonka je betónová strešná krytina s profilom, ktorý vytvára na streche zaujímavé vizuálne efekty. Profilovaná drážková škridla sa vyrába z jemnozrnného sfarbeného betónu. Dostupná je v matnej povrchovej úprave Elegant v štyroch základných farbách – tehlovej, višňovej, hnedej a čiernej. Tento dvojitý akrylátový nástrek dodá streche vyrovnaný zamatový tón. Aby bol estetický účinok ešte výraznejší, možno zvoliť aj lesklú povrchovú úpravu Briliant.

Zo sortimentu tradičného moravského výrobcu si vyberie ozaj každý. Umožňuje zhmotniť najrôznejšie predstavy o šikmej streche pri záruke vysokej kvality. Všetky výrobky spĺňajú požiadavky najvyšších európskych štandardov a kvalít. KM Beta ponúka záruku na betónovú strešnú krytinu 30 rokov. Životnosť sa pritom odhaduje na sto rokov. Strešná krytina od KMB Beta je žiadaná pre svoj príťažlivý výraz, ktorý podčiarkuje dokonalú funkčnosť aj výhodnú cenu.

Kategória: Stavba a rekonštrukcia Strecha, podkrovie
Tagy: KM Beta šikmá strecha strešná krytina
Zdieľať článok