Aj s nulovou hotovosťou môžete postaviť vlastný dom

Aj s nulovou hotovosťou môžete postaviť vlastný dom

03. 09. 2009
Zdieľať

Ekonomické stavby, najväčší staviteľ murovaných rodinných domov v Českej republike, rád ponúkne aj slovenským zákazníkom užitočné a samozrejme bezplatné programy pre spríjemnenie a maximálne uľahčenie cesty k vytúženému bývaniu. Program NULOVÁ HOTOVOSŤ ponúka ideálne riešenie pre tých, ktoré nemajú dostatok hotovosti ale predsa snívajú o stavbe vlastného rodinného domu.

— Komerčná prezentácia spoločnosti Ekonomické stavby s.r.o. —

Ako na stavbu bez hotovosti?
Pýtate nás, ako je vôbec možné postaviť si dom bez potrebných financií? Je to jednoduché – program NULOVÁ HOTOVOSŤ totiž využíva najrôznejšie bankové a preklenovacie úvery, a preto ani na začiatku, ani v priebehu stavby nepotrebujete vôbec žiadnu hotovosť.

Ekonomické stavby majú pripravené v rámci programu špeciálne upravené zvýhodnené hypotečné úvery len pre svojich klientov. Úvery sme nastavili tak, aby mesačné splátky – a tým i záťaž našich zákazníkov – boli čo najnižšie. V priebehu stavby sú navyše úvery doplňované vhodnými krátkodobými preklenovacími úvermi alebo peniazmi zo stavebného sporenia. Kombinácia toho všetkého umožní plynule financovať celý dom bez zbytočného spomalenia stavby.

V rámci programu NULOVÁ HOTOVOSŤ môžu klienti Ekonomických stavieb využiť jedinečný preklenovací úver. U tohto typu úveru nie je nutnosťou žiadne zaistenie a nezaplatíte ani o korunu navyše, pretože zariadenie úveru je zadarmo. Program NULOVÁ HOTOVOSŤ ponúka jedinečné výhody. Možno to je tým dôvodom, prečo sa stal tento zákaznícky program medzi klientmi Ekonomických stavieb najobľúbenejším a najúspešnejším zo všetkých programov.

Pre koho je program NULOVÁ HOTOVOSŤ vhodný?
Tento program je určený pre klientov všetkých vekových kategórií, a najviac ho oceňujú mladí ľudia. Sú to tí, ktorý už pravidelne zarábajú, ale ešte nemajú našetrenú hotovosť dostatočnú na zariadenie vlastného bývania.Ďalšou skupinou, pre ktorých je tento program zaujímavý a užitočný, sú ľudia s určitou našetrenou hotovosťou., ktorí si ale uvedomujú že stavbu domu môžu financovať z výhodných hypotečných úverov s nízkou úrokovou sadzbou a svoju vlastnú našetrenú hotovosť môžu využiť na niečo iného – napríklad na vybavenie domu.

Veľkou výhodou programu NULOVÁ HOTOVOSŤ je to, že je možné ho kombinovať aj s ostatnými službami, ktoré Ekonomické stavby ponúkajú. Napríklad kombinácia s programom ÚVER NA POZEMOK vám zabezpečí možnosť platby domu aj pozemku kompletne z hypotečného úveru – bez akejkoľvek hotovosti. Vo výsledku zaplatíte menej za splátky za dom a pozemok ako za nájom vo väčšom meste.

Netreba snáď zdôrazňovať, že programy Ekonomických stavieb sú skutočne  výhodné. Chceli by ste sa aj vy pripojiť k ďalším klientom a splniť si svoj sen o vlastnom dome? Tak neváhajte, program NULOVÁ HOTOVOSŤ je k dispozícii len obmedzenému počtu záujemcov!

Kontakt:


Ekonomické stavby s.r.o.
Pohranická ulica 391
951 01, Štitáre
Tel:037 655 99 11
Mob: 0903 571 471
info@ekonomicke-stavby.sk
www.ekonomicke-stavby.sk
Pobočka Žilina:
Moyzesova 35
010 01, Žilina
Tel:037 655 99 11
info@ekonomicke-stavby.sk
Pobočka Košice:
Hroncova 5
040 01, Košice
Tel:037 655 99 11
info@ekonomicke-stavby.sk

Kontakt ČR:
Ekonomické stavby a.s.
Ke Křižovatce 466,
Zruč-Senec 330 08
Tel: 00420/377 825 782
Mobil: 00420/ 777 743 411
info@ekonomicke-stavby.cz
www.ekonomicke-stavby.cz

Kategória: Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok

Diskusia