Najvýhodnejšie bývanie pre každého

23. 04. 2013 Zdieľať

Bývanie je téma celoročná. Po dlhej zime a prichádzajúcej jari dokonca ešte aktuálnejšia v súvislosti s financovaním výstavby, rekonštrukcie a opráv, s poistením a náhradou škôd po zime, ale aj s preventívnym zabezpečením, napríklad pred ďalšími rozmarmi počasia.

— Advertorial —

Financie na bývanie aj poistenie nehnuteľnosti a domácnosti už dávnejšie môžete získať pod jednou strechou – na pobočkách spoločnosti Wüstenrot. Vo viacerých výhodách, ktoré klientom poskytuje, je skutočne na trhu jediná.
 

1,69 % p.a. pre každého so zabezpečením nehnuteľnosťou

Mini úrok, maxi garancia

Spokojní môžu byť klienti, ktorí hľadajú okamžité finančné riešenie bývania. Doba je rýchla a niekedy na sporenie nie je čas. Vtedy stačí požiadať o úver na bývanie aj keď nie ste klientom Wüstenrotu. Tento úver je k dispozícii pre každého bez predchádzajúceho sporenia, za mimoriadne výhodných úrokových podmienok: Akurát SUPER so zabezpečením nehnuteľnosťou už za 1,69 % p.a. (až na 24 mesiacov) s garantovanou dohodnutou výškou splátok a úroku až do splatenia úveru. Wüstenrot stavebná sporiteľňa garantuje podmienky na desiatky rokov, dokonca i počas obdobia krízy. 


NAJVÝHODNEJŠIE BÝVANIE PRE KAŽDÉHO

NAJVÝHODNEJŠIE BÝVANIE PRE KAŽDÉHO
Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.

Teraz poistenie bývania so zľavou až 25 %

Od 15.4.2013 získate poistenie bývania so zľavou až do 25 % pri dojednaní zmluvy, s ďalšou zľavou za bezškodový priebeh, s poistením zodpovednosti za škodu zdarma a k tomu asistenčné služby zdarma. Nie je však poistka ako poistka. Dôležitý je rozsah krytých rizík. Okrem cenových zliav získate aj ďalšie výhody. V prípade Komplexného POISTENIA BÝVANIA vo Wüstenrot poisťovni si už žiadne z rizík nemusíte pripoisťovať. Ponúka širokú poistnú ochranu. Zahŕňa poistenie nehnuteľnosti, domácnosti, aj zodpovednosti za škodu spôsobenú tretej osobe v súvislosti s nehnuteľným majetkom, ktorý vlastníte. Zahŕňa aj také riziká ako je krádež vlámaním alebo lúpežným prepadnutím, vnútorný a vonkajší vandalizmus ako aj skrat a prepätie elektromotora či spotrebnej elektroniky. A nemusíte ďaleko chodiť… Je nesporne výhodnejšie uzavrieť si poistenie ako znášať prípadné riziká a ich následky na vlastný účet.
 

Efektívne sporenie aj financovanie v jednom

Iba Wüstenrot stavebná sporiteľňa vám umožní získať maximálne zhodnotenie vkladov a  najvýhodnejšie úročenie úveru v jednom produkte. Sporenie ISTOTA zúročí vaše vklady 2 % p.a., štátnou prémiou a k tomu ešte extra bonusom vo výške ďalších 2 % až 4 % a následne máte šancu čerpať stavebný úver s úrokom len 3 % p.a., ktoré sú garantované na celú dobu trvania úveru. Je to najdlhšia 20 – 25 rokov garantovaná fixácia úrokovej sadzby úveru na bývanie.
 

Nemenná splátka od začiatku do konca

Chcete platiť rovnakú splátku a mať nemennú úrokovú sadzbu počas celej doby splatnosti úveru? Ak áno, určite vás zaujme medziúver Akurát HYPO, novinka od 15.4.2013. Môžete získať financie na bývanie s úrokovým zvýhodnením o 0,2 %, teda za fixných 4,79 % p.a. počas medziúveru a 4 % p.a. vo fáze úveru. Stačí, ak si uzatvoríte poistenie bývania vo Wüstenrot poisťovni. K skutočnému zabezpečeniu bývania rozhodne patrí aj jeho poistenie. 
 

Záchranné koleso vo forme poistenia

Pre väčšinu z nás je bývanie jednou z najväčších životných investícií. Nielen zveľaďovať, ale aj chrániť svoj domov by malo byť samozrejmosťou. Všeličo sa môže prihodiť, neopatrnosťou, či neskrotnou silou prírody. Dobrá poistka je istota, že veci sa podarí dať opäť do poriadku. Aj keby domov ohrozovali prírodné živly alebo iné nečakané riziko, následky ktorého by rodinný rozpočet bez poistenia nemusel zvládnuť. Poistka je istota, „záchranné koleso“ a pomoc v nepriaznivých chvíľach. 
 
S Wüstenrotom sa lepšie bývanie stáva reálnym. Zhmotnite svoje predstavy a nezabudnite si ich poistiť.
 
Wüstenrot vám už dve desaťročia umožňuje získať kvalitné bývanie a zažiť pocit naozajstného domova. Dopomáha k pocitu istoty a v prípade nešťastných udalostí k návratu do bežnej reality. Produkty a služby využilo už 1,5 milióna klientov – sporiteľov, poberateľov úverov či poistencov. 
 
Bližšie informácie na pobočkách Wüstenrotu, infolinke 0800 111 123 alebo www.wuestenrot.sk

 

Kategória: Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok