KM BETA – dôležitá súčasť vášho bývania

14. 04. 2014 Zdieľať

Spoločnosť KM BETA dlhoročne pôsobiaca na stavebnom trhu ponúka svojim klientom sortiment produktov od betónovej strešnej krytiny, vápenno-pieskových tehál až po viacvrstvové murivo. Snaží sa tak vytvoriť možnosti, ako si postaviť vlastný rodinný dom vďaka moderným a ekonomicky výhodným stavebným materiálom.

Betónová strešná krytina KMB BETA je elegantná, a pritom vysoko účelná. Škridly  sa vyrábajú osvedčenými technológiami, povrchová úprava zaisťuje ich dlhú životnosť, rovnomernú farebnosť a stálosť na celej ploche strechy. Výraznou vlastnosťou betónovej krytiny je jej vysoká pevnosť a vysoká mrazuvzdornosť. Preto je možné vyrábať škridly väčších rozmerov a tým znížiť ich počet na 1 m2. S tým je spojená aj nižšia cena a zaťaženie strešnej konštrukcie porovnateľné s pálenou krytinou. Škridly sa vyrábajú v šiestich farebných odtieňoch s povrchovými úpravami Elegant, Briliant a Štandard, z ktorých si každý zákazník môže vybrať podľa svojho vkusu alebo charakteru stavby. 


KM BETA – dôležitá súčasť vášho bývania

1315097
KM Beta spol. s r.o.

Vápenno-piesková tehla mala svoj základ už v dávnom Grécku. Využíva sa na obvodové aj vnútorné murivo. Charakterizujú ju dobrá pevnosť v tlaku a výborné zvukovoizolačné vlastnosti. Taktiež je ideálnym materiálom na murovanie tepelnoizolačných viacvrstvových nosných stien v interiéri . Preto je spoločnosť KM BETA autorom prvého certifikovaného systému murovaných sendvičových konštrukcií na domácom trhu, ktorý nesie obchodnú značku SENDWIX. V exteriéri ich možno využiť na stavbu plotov, klenieb, múrov atď. Odporúčame ich ale vybaviť hydrofobizačným náterom z ponuky KM BETA.

KMB SENDWIX je prvý ucelený systém viacvrstvových konštrukcií. Celý systém pozostáva z troch základných variantov obvodových konštrukcií, ktoré sa navzájom líšia použitými materiálmi aj výsledným vzhľadom fasádnej vrstvy. Prednosti tohto sendvičového systému spočívajú v jeho tepelnotechnických, akustických a statických parametroch, ktorých úroveň si môže projektant ľubovoľne vybrať. To všetko pri výrazne menších hrúbkach stien, čím dochádza k významným úsporám zastavanej plochy. Systém KMB SENDWIX je navrhnutý tak, aby jeho použitie v projektovej dokumentácii aj pri samotnej realizácii nebolo náročné.

Viac informácií o produktoch nájdete na: www.kmbeta.sk.

Kategória: Materiály
Zdieľať článok