KM BETA Vám zadarmo spočíta náklady a ponúkne najlepšiu cenu!

KM BETA Vám zadarmo spočíta náklady a ponúkne najlepšiu cenu!

17. 12. 2014
Zdieľať

Práve sa chystáte stavať a nemáte predstavu, čo vás to bude stáť a koľko materiálu bude potrebné na hrubú stavbu, strechu, na stropy a omietky? Pomôže vám KM BETA vďaka širokej ponuke bezplatných kalkulácií a výpočtových programov.

KM BETA v súčasnosti zastrešuje hneď štyri oblasti, ktoré kompletne pokrývajú hrubú stavbu vrátane strechy a omietok – spoľahlivý strešný systém, murovací systém SENDWIX pre vysokú úsporu energií za vykurovanie, tradičný tehlový systém PROFIBLOK, ktorý dopĺňajú keramické stropy, a najnovšie aj široký sortiment maltových a omietkových zmesí. Ku všetkým týmto materiálom a systémom platí v rámci zákazníckeho servisu KM BETA ponuka bezplatných kalkulácií.

Ak máte v ruke projekt, stačí pre získanie presného výpočtu potreby strešných alebo murovacích prvkov, keramických stropov či maltových a omietkových zmesí zaslať výkresovú dokumentáciu e-mailom na adresu: kmbeta@kmbeta.cz alebo poštou na adresu „KM Beta a. s, Obchodné oddelenie, Brnenská 59 / A, 695 03 Hodonín. 

V rámci zákazníckych služieb KM BETA sa kalkuláciu bude venovať zaškolený technický poradca, ktorý kalkuláciu v najkratšom možnom termíne spracuje. Vy potom späť získate úplne zadarmo prehľad potrebných prvkov aj ich cenu, navyše so započítaním aktuálnych zliav a akčných ponúk. Pre technikov zo spoločnosti KM Beta nie je problém ani navrhnúť konkrétnu ponuku materiálu na mieru danej stavbe. Tí, ktorí stavajú alebo upravujú garáže či iné menšie objekty a nemajú k stavbe projekt, iste uvítajú možnosť výpočtu materiálu podľa nákresu ceruzkou! Ale samozrejme, čím presnejšie sú podklady – tým presnejší je aj výpočet.


KM BETA Vám zadarmo spočíta náklady a ponúkne najlepšiu cenu!

1473559
KM Beta spol. s r.o.

Keď chýba projekt

Ak si chcete spočítať strechu sami alebo nemáte projekt ani plánik, skúste jednoduchý program umiestnený na www.kmbeta.cz (presnejšie www.kmbeta.cz/vypocet-strechy/uvod.html). Je určený pre orientačný výpočet strechy, ktorý možno vďaka nemu urobiť doslova behom pár minút.
Pre presný výpočet strešných prvkov možno využiť nový moderný program KM BETA KALKULÁTOR. 

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

Kalkulátor ocenia predovšetkým profesionáli, ale bezplatne ho môžu používať aj drobní investori. KM BETA KALKULÁTOR podrobne spočíta, koľko materiálu bude potrebné na realizáciu strechy a koľko peňazí to bude stáť. Automaticky je v programe prednastavená zľava zodpovedajúca cenám na e-shope a možno ju kedykoľvek upraviť podľa potreby. Jednou z výhod programu je fakt, že kalkuláciu možno vykonávať aj offline, tj. Bez prístupu k internetu. Aby však bola kalkulácia v aktuálnych cenách, je potrebné cez internet pravidelne aktualizovať cenníky jednotlivých prvkov KM BETA.

Výslednú kalkuláciu je potom možné získať hneď v niekoľkých variantoch – vo formáte PDF alebo vo forme tabuľky MS Excel, kde je možné ešte parametre upravovať a celú kalkuláciu tak zmeniť podľa potreby. Konečná výstupné dáta obsahujú tabuľku s názvom KM BETA ODPORÚČA, kde je uvedená kalkulácia podľa cenníkových cien vrátane ceny po zľave a celkové úspory. KM BETA KALKULÁTOR je k dispozícii zadarmo na stiahnutie na webe www.kmbeta.cz.


KM BETA Vám zadarmo spočíta náklady a ponúkne najlepšiu cenu!

1473563
KM Beta spol. s r.o.

Stavebné materiály výhodne na e-shope

Prehľad prvkov získaný výpočtovými programy či kalkuláciami možno jednoducho použiť ako nákupný zoznam na e-shope KM BETA (shop.kmbeta.cz). E-shop KM BETA predstavuje maximálny komfort pri nákupe aj zákaznícke služby od už spomínaného výpočtu potrebných prvkov krytiny a muriva či objemu mált a omietok až po objednaní dodávky alebo montáže. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu dohodnutú na e-shope zaistí najbližší zmluvný predajca spoločnosti KM Beta. Na e-shope sú uvedené aj kontakty na realizačné firmy v danom regióne. Výhodou e-shopu je nákup všetkého materiálu na jednom mieste a od jediného osvedčeného dodávateľa, navyše z pohodlia domova.

Viac na www.kmbeta.sk alebo bezplatnej infolinke 800 150 200.

Kategória: Materiály
Tagy: KM Beta stavebný materiál
Zdieľať článok

Diskusia