Už 15 spokojných rokov so strešnou krytinou značky Terran

13. 10. 2015
Zdieľať

Značka Terran pôsobí na domácom trhu už 15 rokov. Za ten čas vyprodukovala milióny kusov betónovej strešnej krytiny a získala si množstvo priaznivcov. Pri príležitosti svojho výročia prináša svojim zákazníkom jedinečný darček vo forme zvýšenej záruky 50 rokov na celé svoje portfólio betónových produktov. Ako sú so svojou strechou spokojní tí zákazníci, ktorí si túto strešnú krytinu kúpili medzi prvými? Traja z nich odpovedali na naše otázky a podelili sa s nami o svoje skúsenosti.

1. Prečo ste sa rozhodli práve pre strešnú krytinu značky Terran?
2. Koľko rokov ju máte na streche a ako ste s ňou spokojní?
3. Odporučili by ste strešnú krytinu značky Terran svojim priateľom či blízkym? Ak áno, prečo?

Pán Bódis: „Mám iba samé dobré skúsenosti – aj s výrobkom, aj s výrobcom.“ 

1. Túto strešnú krytinu som si vybral pre jej tvar – páči sa mi nízka vlna. Oslovili ma aj jej dobré úžitkové vlastnosti, dostupná cena a dovoz zadarmo, ktorý sa na strešnú krytinu značky Terran vzťahuje aj v súčasnosti.   
2. Na streche ju máme 15 rokov a počas tohto obdobia sme nemuseli rekonštruovať žiadnu jej časť, takže s vlastnosťami tejto krytiny sme naozaj spokojní. 
3. Pravdaže, odporučil, aj pre služby, ktoré výrobca poskytuje. Ide o slovenský výrobok, takže v prípade akýchkoľvek problémov je tu možnosť promptne ich vyriešiť. Jednoducho povedané, mám iba samé dobré skúsenosti – aj s výrobkom, aj s výrobcom. 


Strecha pána Bódisa

Strecha pána Bódisa
Mediterran Slovakia s.r.o.

Pán Fördős: „Za 15 rokov sme nemuseli vymeniť ani kus.“

1. Škridla M15 od značky Terran sa nám spolu s manželkou veľmi páčila, a to tvarovo aj farebne. Ďalším dôvodom bolo, že sme chceli podporiť domácu výrobu. 
2. Naša strecha patrí medzi prvé strechy na Slovensku, na ktorých sa použila strešná krytina značky Terran, takže je to už takmer 15 rokov. Je to veľmi pevná škridla a hoci máme niekoľko rezervných kusov, nemuseli sme ešte vymeniť ani jeden kus.   
3. Áno, odporučil by som ju. Je to pevná škridla – bude dobrým klobúkom pre váš domov na celý život. Strešnú krytinu tejto značky sme použili aj na našej vedľajšej stavbe a s typom Danubia, ktorý sme si vybrali, sme veľmi spokojní. A aj teraz po 15 rokoch by sme si spolu s manželkou znovu vybrali značku Terran.  


Strecha pána Fördősa

Strecha pána Fördősa
Mediterran Slovakia s.r.o.

Pán Sisák: „S použitou strešnou krytinou sme úplne spokojní.“ 

1. Náš rodinný dom predstavuje už našu tretiu stavbu, takže sme radi, že sme konečne našli tú pravú strešnú krytinu. Pre značku Terran sme sa rozhodli aj na základe dobrých referencií, ktoré sa s ňou spájali od samého začiatku a platia dodnes. 
2. V dome bývame už 14 rokov a s použitou strešnou krytinou sme úplne spokojní. 
3. Samozrejme, strešnú krytinu tejto značky odporúčam každému. Aj my sami sme si pred pár rokmi znova vybrali túto značku na náš hosťovský dom. 


Strecha pána Sisáka

Strecha pána Sisáka
Mediterran Slovakia s.r.o.

www.terran.sk  


Už 15 spokojných rokov so strešnou krytinou značky Terran

1640153
Mediterran Slovakia s.r.o.

Terran v kocke

1920 – ručná výroba tzv. „Mészárosovských škridliel” v obci Neded
1993 – pokračovanie rodinnej výrobnej činnosti v Maďarsku, výroba na poloautomatickej linke
2000 – vznik spoločnosti Mediterran Slovakia, spustenie výroby v obci Vlčany, ktorá je dodnes sídlom spoločnosti 
2003 – prechod z poloautomatizovanej výroby na plnoautomatizovanú 
2014 – výroba takmer 9,5 milióna kusov betónovej strešnej krytiny
2015 – zmena názvu značky na Terran; pri príležitosti 15 rokov pôsobenia na domácom trhu zavedenie záruky 50 rokov na všetky betónové výrobky tejto značky  

Kategória: Materiály
Zdieľať článok

Diskusia