Novinka – Melirovaná dlažba BARK

20. 10. 2016
Zdieľať

Už niekoľko rokov vyrába spoločnosť PRESBETON veľmi obľúbenú prírodne vyzerajúcu Natural dlažbu BARK, ktorá verne imituje drevo.

Táto dlažba sa vyrába v niekoľkých rozmeroch a reliéfoch (kôra, podval, trám a iné).Okrem klasických obdĺžnikových a štvorcových formátov sú v ponuke aj imitácie letokruhov. Tieto dlažbové dosky sú súčasťou Natural radu BARK, ktorý zahŕňa palisády, kvetináče, schody atď. 


Novinka - Melirovaná dlažba BARK

Novinka – Melirovaná dlažba BARK
PRESBETON Nova, s.r.o.

V tohtoročnej sezóne pribudli k štandardnej hnedej farbe Natural prvkov BARK s reliéfom dosky zaujímavé melírované farebnosti – béžovo-hnedá a hnedo-čierna. Konkrétne ide o dlažbové dosky BARK 7, 10 a 11, ďalej žľab BARK, kocku BARK, palisády BARK 2, trávny lem BARK, kvetináče BARK 1 a 2 a tiež o schod BARK. V tomto vyhotovení vyzerajú všetky prvky BARK veľmi prirodzene a medzi zákazníkmi vzbudili nové „melíry“ zaslúženú pozornosť. Nespornou výhodou všetkých betónových výrobkov oproti prírodným materiálom je ich trvanlivosť, mrazuvzdornosť a ľahšia údržba. Všetky prvky z Natural radu BARK sú ošetrené impregnáciou Protect Systém TOP, ktorá výrazne uľahčuje odstránenie bežných a mierne agresívnych nečistôt, tzn., že základný vnútorný ochranný systém IN je doplnený dodatečnou povrchovou ochranou (Protect Systém TOP), ktorá vznikne po nastriekaní impregnácie. Viac na www.presbeton.cz.

ZDROJ PR článok spoločnosti PRESBETON Nova, s.r.o. 

Kategória: Podlaha, dlažba
Zdieľať článok

Diskusia