Služby – pridaná hodnota komplexného stavebného systému PORFIX

18. 09. 2012 Zdieľať

Kvalita a vlastnosti murovacích materiálov pre hrubú stavbu sa v poslednom desaťročí výrazne posunuli vpred. Miešačka sa na stavbe už takmer nepoužíva a vymurovať hrubú stavbu rodinného domu je otázkou niekoľkých dní.

— Advertorial spoločnosti PORFIX – pórobetón, a.s. —

V PORFIXe si uvedomujú, že stavba domu nie je iba o kvalitných a presných tvárniciach. To, čím sa chce tento slovenských výrobca sivých pórobetónových tvárnic odlíšiť od konkurencie, je kvalita a rozsah sprievodných služieb. Väčšinu z nich PORFIX ponúka bezplatne:
 
1. Za symbolické 1 € môžete získať typizovaný projekt rodinného domu. PORFIX má dnes v ponuke tri projekty domov – PORFIX Bungalov, PORFIX Elegant a PORFIX Comfort. Projekt domu môžete získať za symbolické 1 €. Stačí splniť dve podmienky – objednať si situačné riešenie (180 € s DPH) a postaviť dom z materiálu PORFIX. Už pri kúpe projektu tak môžete ušetriť viac ako 700 €.

Projekt rodinného domu

Projekt rodinného domu
PORFIX – pórobetón, a.s.

2. Ak máte vlastný projekt, v PORFIXe vám bezplatne urobia rozpis materiálu na stavebný systém PORFIX. 

Prepočet potreby materiálu

Prepočet potreby materiálu
PORFIX – pórobetón, a.s.

3. Bezplatne vám zostavia aj kladačský výkres na stropný systém PORFIX.
 

Lepidlo

Lepidlo
PORFIX – pórobetón, a.s.

4. Ku každej palete tvárnic a priečkoviek dostanete vrece lepidla (25 kg) na tenkovrstvové murovanie za 1 cent (platí do 31.10. 2012). Pri výstavbe rodinného domu tak ušetríte aj viac ako 250 €. 

 
 
5. Na požiadanie vám prídu majstri z PORFIXu bezplatne založiť vašu stavbu. Založia nielen rohy stavby, ale aj všetky zlomové miesta, položia približne 20 ks tvárnic prvého radu a ukážu vám, ako s PORFIXom murovať.

Ukladanie prvého radu

Ukladanie prvého radu
PORFIX – pórobetón, a.s.

 
6. Neoceniteľným pomocníkom na stavbe je pásová elektrická píla. V PORFIXe vám ju požičajú za 8,40 € s DPH na deň. V požičovni náradia zaplatíte 5-krát viac.
 
7. Počas celého procesu výstavby hrubej stavby sú vám so svojimi bezplatnými odbornými radami k dispozícii technickí poradcovia s bohatými praktickými skúsenosťami. Keď staviate s PORFIXom, máte sa vždy s kým poradiť.

Poradenstvo

Poradenstvo
PORFIX – pórobetón, a.s.

 
Využite služby PORFIXu! Stavajte s rozumom!
 
infolinka: 0800 10 13 13
Kategória: Materiály Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok