Splňte si svoj sen o bývaní v dome kúsok od Bratislavy

Splňte si svoj sen o bývaní v dome kúsok od Bratislavy

11. 07. 2013 Zdieľať

Túžite po útulnom domčeku so záhradou blízko Bratislavy? Neďaleko hlavného mesta v pokojnom prostredí Podunajskej nížiny sa nachádza projekt Rozárium Kvetoslavov. Práve tu nájdete svoje bývanie snov za výbornú cenu.

Útulné bývanie za skvelú cenu

V Rozáriu Kvetoslavov si môžete splniť svoj sen o vlastnom dome ešte ako mladá rodina. Majiteľom útulného domčeka aj s pozemkom sa môžete stať už od 126 000 eur, čo je približne cena dvoj alebo trojizbového bytu v novostavbe v Bratislave. Ponúkané pozemky pritom vôbec nie sú malé – rozloha voľných sa pohybuje od približne 750 m2 po 1200 m2, čo je dosť miesta pre komfort aj súkromie. Už v súčasnosti je v okolí pozemkov vybudovaná a skolaudovaná cesta, všetky inžinierske siete a pouličné osvetlenie. Nemožno sa teda čudovať, že ide o jeden z najúspešnejších realitných projektov v okolí Bratislavy. Z celkových 83 pozemkov je v súčasnosti voľných už len posledných 10, takže netreba dlho čakať. 


Splňte si svoj sen o bývaní v dome kúsok od Bratislavy

Splňte si svoj sen o bývaní v dome kúsok od Bratislavy
PROMINENT REAL, s.r.o.

Rodinná atmosféra zaujala aj známe osobnosti

Rozárium neuniklo ani pozornosti manželov Miriam Šmahel Kalisovej a Martina Šmahela. Miriam netajila nadšenie zo zaujímavého projektu. „Nie je tajomstvom, že s manželom sa obzeráme po vlastnom útulnom domčeku mimo zhonu Bratislavy. Rozárium nám obom učarovalo, páčil sa nám pokoj a rodinná atmosféra. Už počas prehliadky sme stretli veľa milých ľudí, hlavne mladé rodiny ako sme my“, povedala známa televízna moderátorka.

Mnoho služieb a možností na oddych

Pokojné prostredie Rozária ale v žiadnom prípade neznamená, že budete odrezaní od sveta. Bratislava je vzdialená len 15 kilometrov s výborným cestným napojením. Z Kvetoslavova premávajú pravidelné autobusové spoje a pohodlné vlaky RegioJet, cesta do hlavného mesta tak vyjde približne na pol hodinu.

Zároveň sa môžete tešiť na celú škálu dostupných služieb. V potravinách v rámci susedstva vybavíte všetky drobné nákupy, na skok od domu budete mať tiež kvetinárstvo, domáce potreby a útulnú kaviareň a cukráreň. V Kvetoslavove je aj škôlka, základná škola, pekáreň, pošta, ale aj park s preliezačkami pre deti. Fanúšikovia aktívneho oddychu ocenia neďaleký golf klub a množstvo cyklotrás v okolí.


Splňte si svoj sen o bývaní v dome kúsok od Bratislavy

Splňte si svoj sen o bývaní v dome kúsok od Bratislavy
PROMINENT REAL, s.r.o.

Všetko vybavíte ľavou zadnou

Stať sa obyvateľom Rozária je pritom veľmi ľahké, vôbec sa nemusíte obávať behania po bankách a stavebných firmách. Pri kúpe pozemku totiž možno okamžite dohodnúť aj stavbu domu na kľúč s partnerskou spoločnosťou projektu za zvýhodnenú cenu. Stavebnú firmu si pokojne môžete vybrať aj sami alebo sa pustiť do stavby svojpomocne. K dispozícií je tiež skúsený hypotekárny poradca, ktorý vám pomôže bezplatne vybaviť najlepšie podmienky pre splácanie nového domova. Ponuku služieb dopĺňajú ešte interiérový a záhradný architekt, ktorí vám za výhodných podmienok pomôžu dotiahnuť záverečné detaily bývania.

Viac informácií o projekte a možnostiach kúpy nájdete na stránke www.rozariumkvetoslavov.sk. Prehliadku si môžete dohodnúť na telefónnom čísle +421 910 600 600.

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok