Tečie vám za golier? Vyhrajte originálnu značku pre svoj dom!

02. 05. 2011 Zdieľať

Vyhrajte originál kompletný RHEINZINK odvodňovací systém v hodnote 2000 Eur a veľa ďalších atraktívnych cien. Tento odvodňovací systém je bežne aplikovateľný pre štandardný rodinný dom.

1 x kompletný RHEINZINK odvodňovací systém v hodnote 2000 EUR
10 x originálna brošňa „Liebeszink“ od slovenskej šperkárky Hany Kašičkovej z limitovanej edície
3 x bunda na voľný čas
3 x vesta
3 x dáždnik
3 x šiltovka


V prípade, že sa chcete zapojiť do súťaže atraktívne ceny firmy RHEINZINK neváhajte a zapojte sa do ankety odpovedaním nasledujúcich otázok najneskôr do 1. 7. 2011:

RHEINZINK- originál je len jeden!

RHEINZINK – je nemecká značka pre strešné krytiny, opláštenie fasád a odvodňovacie systémy. Už viac ako 40 rokov je RHEINZINK známy ako stavebný materiál pre bezpečnú a ekologickú ochranu striech, obvodových plášťov budov a ako najpredávanejší odvodňovací systém v Európe. Rôznorodosť ponuky RHEINZINK umožňuje jeho uplatnenie takmer vo všetkých oblastiach a štýloch architektúry. Našou výhodou je, že okrem klasických technických materiálových vlastností (trvácnosť, bezúdržbovosť, spracovateľnosť náradím priamo na stavenisku a spájkovateľnosť) má prírodný materiál RHEINZINK nasledujúce ochranné vlastnosti.

Vlastnosti titánzinku

Legovaním zinku prísadami medi a titánu sa podarilo vylepšiť mechanicko- fyzikálne vlastnosti materiálu titánzinok. Materiál RHEINZINK je plnohodnotný ušľachtilý materiál, ktorý si tvorí na povrchu patinu a má vysokú životnosť cez niekoľko generácií. Všetky produkty majú reálnu životnosť viac ako 75 rokov (Životnosť dokumentovaná podľa DIN ISO 14025, Typ III), čo môžeme pokojne označiť za extrémnu životnosť. Počas týchto dlhých rokov si nevyžadujú žiadnu údržbu ani starostlivosť, naopak vplyvom poveternostných podmienok získavajú estetický vzhľad modro- šedej patiny, ktorá chráni materiál po generácie a navyše má tzv. samohojivý efekt  prípadných škrabancov, ktoré časom zaniknú.

Recyklácia

Príkladná je aj ekologická bilancia: zinok je 100 % recyklovateľný. Pre stavebný zinok je už dnes dosiahnutá skutočná recyklačná kvóta od 98 %, čo v praxi znamená, že každý produkt RHEINZINK dnes pozostáva z 30 % so sekundárnych materiálov, t.j. jeden meter trojmetrového strešného žľabu RHEINZINK bol už vo svojom „prvom živote“ na niečo použitý. Vzhľadom na extrémne dlhý životný cyklus materiálov RHEINZINK (až 75 rokov bez údržby) ide o skutočne pôsobivý výsledok. RHEINZINK bol po dôkladnom hodnotení celého životného cyklu nezávislým grémiom AUB označený ako stavebný produkt ohľaduplný voči životnému prostrediu (ISO 14025, Typ III).    

Odvodňovací systém

RHEINZINK značka pre kompletný odvodňovací systém so žľabmi, zvodovými rúrami a príslušenstvom ponúka odkvapové systémy rôznych tvarov a individuálnych možností použitia. Zahŕňajú polkruhové a hranaté žľaby, dažďové zvody a početné príslušenstvo. So svojimi 500 položkami patria k najobsiahlejším na trhu a tým poskytujú istotu perfektne sa doplňujúceho sortimentu. Celý sortiment značky RHEINZINK je dodávaný v štandardnom „lesklo valcovanom“ a predzvetranompro“ prevedení. Pri tzv. „predzvetraní“ je už vo výrobe patentovaným postupom morenia na zinkovom povrchu vytvorený opticky atraktívny šedomodrý odtieň patiny, ktorý by sa inak pôsobením poveternostných vplyvov vytvoril až po dlhšej dobe. Prírodný povrch materiálu RHEINZINK, na ktorý nie sú nanášané žiadne dodatočné vrstvy, umožňuje spájkovanie bez akýchkoľvek predchádzajúcich alebo následných úprav a takto vytvorené spoje sú stále o desaťročia. Používanie plastických „trvale“ tesniacich prostriedkov nie je vôbec potrebné.  

Záruka

Nech sa rozhodnete pre ktorékoľvek riešenie, či materiálové prevedenie, každé z nich spĺňa kritéria najvyššej kvality a podlieha dobrovoľným skúškam podľa katalógových kritérií „OUALITY ZINK“. Na materiál a výrobky poskytuje RHEINZINK záruku 40 rokov. Vzhľadom na skutočnosť, že nepotrebuje údržbu či nátery a má dlhú životnosť, budú bez problémov slúžiť niekoľkým generáciám. To vytvára niekoľkonásobný pocit istoty.

Text: RHEINZINK SK s.r.o.

Podmienky súťaže TU

www.rheinzink.sk

Kategória: Materiály Stavba a rekonštrukcia
Tagy: rheinzink
Zdieľať článok